Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że zbiera mnie na wymioty czytając komunistyczne wpisy z pod tagu #neuropa organizuję #rozdajo
Jeżeli wybory wygra Andrzej Duda wśród plusujących, wygranemu w losowaniu stawiam butelkę polskiej wódki Chopin Potato 1L wartości 175 złotych, żeby wypił zdrowie nowego prezydenta. Cytując klasyka: "Ja po zagranicznych koniakach to choruję , a Polska wódka smakuje mi niezmiennie" - "... bo każdy Polak ma polski organizm" Dlaczego akurat ten producent? Proste jest to chyba najlepsza wódka produkowana przez zakład z poskim kapitałem. Losowanie odbędzie sie pierwszego wieczoru po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów przez mirkorandom. Wysyłka kurierem lub odbiór w sklepie w Warszawie. W losowaniu biorą udziału wszyscy pełnoletni plusujący do północy w sobotę 11.07.2020. Nawet neuropki, a niech się na własne oczy przekonają że Dobre, bo Polskie.
Życzę powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@Niezgodny: Mamy ważniejsze sprawy niż LGBTdo omówienia. Co wybory to się pierdzieli o gejach, migrantach czy aborcji.
Kwestie geopolityczne, nowy podział świata i miejsce w którym znajdzie się Polska. To czy uda nam się wogóle usiąść do stolika przy nowym rozdaniu. I myślę, że z koalicją obywatelską u sterów nigdy nie wyjdziemy poza produkowanie zderzaków dla niemieckiego łańcucha dostaw. Ze zjednoczoną prawicą mamy szanse - co prawda marne ale jednak.
Jeżeli wybory wygra Andrzej Duda wśród plusujących, wygranemu w losowaniu stawiam butelkę polskiej wódki Chopin Potato 1L wartości 175 złotych, żeby wypił zdrowie nowego prezydenta.


@Duckkiller: To zdanie samo w sobie jest sprzeczne. Nowym prezydentem byłby Trzaskowski, w przypadku Dudy to nie nowy prezydent, tylko kolejna kadencja. Ale widać podprogowo wiesz już, że jednak będzie nowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niezgodny: Gra się jak przeciwnik pozwala. KO wystawiło takiego a nie innego kandydata no to PiS wali w słabe punkty. Przykro mi, że czujesz się obiektem ataku, taką mamy niestety w Polsce kulturę polityczną. Wolałabym merytoryczną dyskusję. Chcialbym zauważyć, że ten wpis już taką sprowokował.
@dr3vil: I tu mnie masz - nie mogę edytować wpisu. Aczkolwiek #rozdajo jest aktualne w przypadku nowej kadencji starego prezydenta. Nie wiem kto wygra. Jak bedzie dudnić to się ucieszę, jak będzie trzaskać to zaoszczędzę trochę grosiwa - same plusy!
@Cichydon: Lgbt to jest określenie ludzi, jak sama nazwa wskazuje, bo to skrótowiec oznaczający lesbijki gejów osoby bi i trans. Jak nie rozumiesz takich oczywistości to już twój problem. Prawdy nie da się zmienic.