Wpis z mikrobloga

@WujekMalysz11: A dość wygodna w niemcech 2 tygodnie tam dwa tygodnie w domu postojowe płatne mieszkanie tam opłacone można pracując 2 na 2 wyrobić jakies 5-7 tysięcy miesięcznie o ile ktoś się stara, moża tez mieć luźne godziny pracy ale wtedy 3 tygodnie i tydzien wolnego, i jedyne co musiz tam kupować to jedzenie bo wszystko opłacone
  • Odpowiedz
@WujekMalysz11: Mamy odmienne stosunki do pracowania on ba bardziej staromodne a ja bardziej na wyjebce ale robiloiśmy to samo mimo wszystko miał pretensje ze sobie usiądę czy pójde na fajke czy coś a niejednokrotnie robiłem coś szybciej i lepiej od niego to i tak kazał #!$%@?ć bo ludzie zobaczą ze sie #!$%@? a ja miałem i mam to w dupie jeśli robie swoje xD dlatego osobna praca nam wsprzyja ( ͡
  • Odpowiedz
@wawelkor: Ja stoje przy "Kranie" taki dzwig na pilocie i rozładowuje ładunki inny człowiek kieruje jak bym lądował samoootem "tutaj tutaj troche w lewo ok kladziemy" czasem się tez ręcznie zostawia ale to jujz pogodzinach i płacone ekstra, praca nie jest zła musisz tylko wizaulnie pomagać ludzią co to biorą na maty rzeczy zeby sie nie #!$%@?ły a potem z punktu A do punktu B
  • Odpowiedz
@EkgScam: Kiedyś już o tym pisałem. ta akcja miała miejsce jak mielismy ja 15 ona 14 lat potem 17 lat i 16, potem ona urodziła dzieciaka w wieku 16 lat do dziś potrafi chciec mi #!$%@?ć każdy związek raz mnie nawet wystawiła i mnie #!$%@? 5 typów xD ona juz była w ciązy i potem koniec z nią z historii pozatym ze kazdy związek jaki miałem o0na odrazu o tym widziała
  • Odpowiedz