Wpis z mikrobloga

@Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2015, chciałbym odpowiedzieć na Wasze pytania w ramach AMA - już w środę o godzinie 19.45
Liczę na kolejną, bardzo ciekawą dyskusję i zapraszam do udziału.

#wykop #wybory #wyboryprezydenckie2020 #polska #ama #prezydenckieama2020 #wybory2020 #duda2020
Pobierz Andrzej-Duda - @Andrzej-Duda: Drogie Wykopowiczki! Drodzy Wykopowicze!

Tak jak w 2...
źródło: comment_1594129955utWXSeH1tpXw5r4RAg2Jpo.jpg
  • 933
@Andrzej-Duda:
1. Dlaczego wprowadziliście program 500+, zamiast np: dobudować żłobki oraz przedszkola i zapewnić wszystkim dzieciom pracujących rodziców darmowe miejsce w tych placówkach. Dzieciaki miałyby tam zapewnione regularne posiłki i możliwość rozwoju, a teraz część 500+ trafia do rodzin gdzie nikt nie pracuje i tej pracy podjąć nie chce, więc dla Państwa jako firmy jest bezużyteczny i te Państwo tę rodzine wraz z tymi dziećmi przez bierność i dawanie za nic
@Andrzej-Duda: Dlaczego Pan okłamał wyborców w 2015 roku mówiąc, że będzie Pan niezależnym prezydentem wszystkich Polaków i będzie to dobra zmiana, tymczasem jest Pan narzędziem partyjnej pisowskiej machiny?

Dodatkowo, co Pan czuje mając świadomość, że będąc najwyżej postawioną osobą w kraju, jest Pan obiektem kpin i żartów ze względu na poszłuszeństwo partii?

Gardzę, nie pozdrawiam ()
@Andrzej-Duda: panie „prezydencie”, mam do pana niezwykle istotne pytanie z krótkim wprowadzeniem. Otóz, ja osobiście jestem fanem marki BIC za jej niezawodność i niezwykła wygodę. W związku z tym jestem niezwykle ciekawy, jak z reszta i wielu Polaków, jaka markę długopisów preferuje pan do podpisywania wszystkich podsuniętych przez pańskiego szefa zwanego karakanem? Pytanie o tyle istotne, ze niewielu wyborców ma do czynienia z tym narzędziem pracy tak wiele jak pan.