Wpis z mikrobloga

Czy byłby Pan skłonny spotkać się jeszcze (do piątku dużo czasu) ze swoim kontrkandydatem w publicznej debacie na neutralnym gruncie? Pytanie tylko co rozumiemy przez "neutralny grunt" – w naszym kraju ciężko o media, które potrafią znaleźć złoty środek.
  • Odpowiedz
Dzień dobry Panie prezydencie. Pytanie jest Panu nieprzychylne, ale jednak poważne:
Skoro uważa się Pan za głowę państwa, tzn. że rządzi Pan z woli Polaków, to dlaczego podpisuje się Pan pod partią, która wykorzystuje telewizję publiczną, czyli TVP, za którą płaci podatnik, żeby siała taką propagandę? Mam na myśli różne smaczki, typu wytykanie Trzaskowskiemu pobytu w hotelu przed sześcioma laty, podczas gdy nie usłyszymy w niej, że wydatki na kancelarię prezydenta wzrastają,
  • Odpowiedz
@Andrzej-Duda: Czy poprze Pan ideę pieczy naprzemiennej-równoważnej oraz karalność izolowania dziecka od rodzica zawarte w ustawie z druku senackiego 63? Czy jest Pan za tym, że po rozwodzie rodziców dzieci powinny mieć prawo do Mamy i do Taty, czy popiera Pan równouprawnienie rodziców, czy obecny system dyskryminacji ojców?
  • Odpowiedz
@krakremijakre: hehe historia taka, że pracowałem przy kampanii do EP w 2014 i Pana Andrzeja nie pamiętam/nie zapamiętałem, w ogóle.Po latach z ciekawości odpaliłem to co nagrywałem i okazało się, że tam był, a przy okazji pewnie zdarzyło się zamienić parę słów w tym garażu na Nowogrodzkiej z green screenem.Także Panie prezydencie nie szkodzi, że Pan nie pamięta bo ja nie pamiętam bardziej.
  • Odpowiedz