Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Przykro mi ale nie potrafię stwierdzić czy mogła się sama wysunąć, jeżeli jednak tak łatwo ją wysunąć ręcznie, a samochód miałeś akurat zaparkowany w Polsce to możliwe, że ktoś ją zawinął chociaż nawet nie potrzebował. Serio zaczeło mi już zależeć na tej zaślepce, fajnie jakby sie znalazła nawet jak zdmuchnął Ci ją wiatr. A może nawet znajdzie ją jakis inny Mirek i Ci ją odeśle, albo np. jego żona
  • Odpowiedz
Serio zaczeło mi już zależeć na tej zaślepce, fajnie jakby sie znalazła nawet jak zdmuchnął Ci ją wiatr.


@elementarz1: podjade na myjnie na której byłem wczoraj sie upewnić że nigdzie nie leży tak dla pewności
  • Odpowiedz
  • 0
@R4vPL: Nie ma niestety, dostałem latarkę nawet od pana taksiarza. W sumie jak spytałem go czy mogę pooglądać pod autem bo szukam zaślepki to spojrzał na mnie jak na debila, ale potem sam się chyba przejął XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@paul43: Nie ma problemu :) na fotce masz dowód ze się wgralo 230gb+. Mogę podać link do dokładnej karty bo sam szukałem dobrej 256 dobry tydzień
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jaka karta do blackvue? Mam s900 i jest dramat, bo tylko samsungi endurance mi działają a one drogie jak złoto, kupiłem transcenda do dashcamow i chooya, co godzinę wali żeby sprawdzić kartę SD. W ogóle czytałem ze oryginalne karty to brandowane samsungi z cena x4.
  • Odpowiedz
  • 2
@paul43: @WujekRada: SanDisk 256GB High Endurance, memory card (white, Class 10, V3, U3)

Ja ta mam i póki co śmiga. Nagrania extreme, kamera się momentami grzeje do 105 stopni i bez problemu
  • Odpowiedz