Wpis z mikrobloga

@Rabusek to jeszcze nic. Urwał mi się wyrobił i odpadł odbój gumowy w klapie bagażnika. Nowy w ASO 50 zł sztuka (°°

Kupiłem uniwersalne 5zł za parę trochę nożem go zastrugałem i obrobiłem i jakoś dopasowałem.
  • Odpowiedz
@Rabusek jak coś wyjdzie to wołaj, mam nadzieję że typ wpadnie, narobić sobie syfu w papierach za 8zł XD


@mati1000500100900: Ło, narobi sobie takiego syfu w papierach, że #!$%@? mu zrobią. Co najwyżej typ dostanie mandat i elo. O ile cokolwiek dostanie, bo z tym też różnie bywa - najpewniej policja położy #!$%@? na tę sprawę, a typa nie znajdzie, bo nawet nie ma jak.

@szynszyla2018: To
  • Odpowiedz
@cmhqwidget: No i gówno z tej sprawy wyjdzie. Może się bawić w gnębienie typa, który będzie musiał pokryć pięć dych kosztów sądowych, o ile te nagrania zostaną dopuszczone jako dowód w ewentualnej sprawie cywilnej - z czym może być problem.

Ale w praktyce to #!$%@? mu może zrobić, bo -

1. sprawa będzie cywilna, a nie karna - a to nie jest żaden syf w papierach
2. suma wszystkich kosztów sądowych, uszczelek i innego gówna z całą pewnością będzie niższa niż
  • Odpowiedz
@Rabusek: No nie koniecznie. Zależy od prowadzącego czynności. Mandat można zastosować w przedziale 20-500 złotych, a do Sądu 20-5000 ale to już zależy od Sędziego rozpatrującego sprawę :)
  • Odpowiedz