Wpis z mikrobloga

@Rabusek: Używasz Power magic ultra czy pod obwód? Ja w poprzednim miałem właśnie Power magic ultra i nie było źle, ale w obecnym coś mi się krzaczy i nie wiem czy nie dać pod obwód. Z tym że nie wiem jak z akumulatorem wtedy.
  • Odpowiedz
Power magic ultra


@WujekRada: to, niby mam mild hybrid i mógłbym sobie pozwolić na obwód, ale jakoś lepiej sie czuje wiedząc że wszystko leci z baterii. I ogólnie 14h na parkingu trzyma.

Po tej akcji zastanowie sie nad dołożeniem drugiej, bo wtedy miałbym 28h nagrań i nie miałbym tej dziury w nocy :/
  • Odpowiedz
z moreny na zaspę na myjnię? nie ma nic blizej?


@kaaban: jak przejrzysz historie moich wpisów to ktoś polecał zaspę to pojechałem sprawdzić ¯\_(ツ)_/¯ bliżej dobra myjnia to dopiero pingwin, a to niewiele bliżej
  • Odpowiedz
@Rabusek: mieszkam na Przymorzu więc mam blisko, byłem tam 2 razy i za każdym razem wydałem 2-3x więcej niż w Baltice na Dąbrowszczaków, a efekt był gorszy (°° , kompletnie nie czaje kolejek tam (chyba, że ktos myje co drugi dzień po zrobieniu 10km)
  • Odpowiedz
Kończe poszukiwania na dziś.

Wysłałem zapytanie do ASO ile oryginalna zaślepka i przejrzałem wszystkie nagrania. Jest trochę podejrzanych, ale z powodu braku kamer na bok nie jestem w stanie stwierdzić czy to coś więcej, a kamera była ustawiona na zbyt niską czułość nagrywania przy ruszeniu auta (8 zamiast 10) i też skierowana bardziej na prawo (a zaślepka zniknęła po lewej)

Byłem na myjni, szukałem, wysłałem maila do właściciela czy może nie znaleźli hehe zaślepki

Nadal
  • Odpowiedz