Wpis z mikrobloga

@Scaab: Są poważniejsze sprawy niż spełnianie wydumanych zachcianek grupki dewiantów. Państwo powinno zajmować się realizacją zadań dla dobra narodu, a promowanie zachowań szkodliwych dla społeczeństwa, takich jak homoseksualizm nie leży w jego interesie.
@Scaab: Nie obrażaj mnie frustracie, bo nie muszę się poddawać waszej relatywizacji pojęć. Rzeczy należy nazywać po imieniu. Gdybyście nie stawiali na pierwszym miejscu tego co lubicie robić w łóżku, żadna "homofobia" by nie istniała, bo nikogo normalnego nie obchodzi co robicie sobie we własnym domu.

Natomiast sprawy o których piszesz powinny być możliwe do załatwienia np. poprzez złożenie odpowiednich oświadczeń u notariusza i tutaj wychodzi słabość naszego systemu prawnego, bo
@Jegwan: Lol, ale to ty mnie zacząłeś obrażać więc dlaczego ja mam ciebie traktować z szacunkiem? xd Taa, ilu znasz gejów osobiście że uważasz że stawiają na pierwszym miejscu to co robią w łóżku?

Co do drugiej części wypowiedzi to XDD. Są tysiące spraw prawnych które są do załatwienia tylko w przypadku kiedy druga osoba jest współmałżonkiem. Mam załatwiać tysiące papierów bo wam prawakom przeszkadza że miałbym takie same prawa jak
@Scaab: pozytywny, wykształcony i stonowany facet z fajną rodziną.
Nie to co kawalerzy, stare panny, zdradzający swoje żony w hotelach sejmowych czy też panie z wieloma mężami mówiący o wartościach tradycjnych i o sile rodziny

Patrzcie też potrafię zaglądać ludziom w prywatne życie, przeszłość i grzebać w sprawach łóżkowych. Tak samo jak PiSiorki.
Amen
@SF71H

Mógłby się zesrać na środku ratusza a i tak byłby bardziej godny niz Anżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie byłby. Byłby dalej na równi z Dudą.
@Scaab: Nie mam pojęcia ilu znam gejów, bo nie interesuje mnie kto co robi w łóżku. Tęczowych wojowników - 0.

Co do drugiej części wypowiedzi to nie narzucam, że ty powinieneś tak zrobić, tylko państwo powinno wprowadzić taki mechanizm. Natomiast nikt tego w debacie publicznej nie porusza. Głośno za to jest o ślubach homoseksualistów, które spotykają się z niechęcią w naszym kraju i ciągle drażnienie większości może spowodować co najwyżej wzrost