Wpis z mikrobloga

@Scaab: UGA-BUGA GEJE SIĘ ŻENIO - #!$%@?, ALEŻ WSPÓŁCZESNY ŚWIAT UPADŁ, bo ja - KATOLIK - mam inne przekonania wyniesione z tej lipnej książki napisanej w epoce brązu xD
  • Odpowiedz
@JaredXxX: Tu nie chodzi o przekonania, ale fakt, że małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny. Nie wszystko powinno się relatywizować, a państwo nie powinno wspierać aspołecznych i wątpliwych moralnie postaw dotyczących mniej jak 1% społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Scaab: Andrzej "Maliniak" Duda - prezydent za ktorego prezydentury sprowadzono najwiecej smieci po 89, oraz w roku w ktorym przypadalo 100-lecie niepodleglosci spalono tysiace ton smieci. Gdzie prokuratura nie postawila nikomu zadnej wiekszej kary.
  • Odpowiedz
@GnijacyNissan: Polska należy do kręgu cywilizacji łacińskiej i to co napisałeś jest prawdą.

@kolnay1: Rozumiem, że dzięki temu, że garstka homoseksualistów będzie mogła wziąć karykaturę "ślubu" w Polsce będzie się żyć lepiej? Świat nie kręci się wokół zaspakajania żądz grupki mniejszej jak 1% społeczeństwa, im szybciej tęczowi to zrozumieją tym lepiej dla nich.
  • Odpowiedz
tym lepiej dla nich


@Jegwan: Coooo XDDDDDD Przecież najlepiej się żyje tęczowym w krajach, w których gdzieś mieli pierdoły typu "jest was mniej, więc siedźcie cicho."
  • Odpowiedz
@Scaab: I wiesz co jest smutne? Nawet taka mierna postać będzie lepsza od Dudy, który gotów poprzeć/podpisać/niezawetowac najdurniejszy pomysł PIS (,)
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Tęczowym może i tak, ale to jest skrajna grupka, maksymalnie 1% spoleczenstwa. Rozumiem, że twoim daniem państwo ma robić wszystko, żeby "zrobić dobrze" marginalnej grupce aspołecznych dewiantów? XD
  • Odpowiedz
@Jegwan: ja się nawet nie wypowiadam ani za, ani przeciw i tak właściwie to mam to w nosie. Stwierdzam jedynie, że powoływanie się na aktualny stan rzeczy w rozmowie dotyczącej zmiany stanu rzeczy jest trochę idiotyczne.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Skąd masz info że osoby LGBT to maksymalnie 1% społeczeństwa? Poza tym co to za chory pogląd że jeżeli jakaś grupa społeczna jest mała to państwo powinno mieć na nią #!$%@?? Polska jest dla wszystkich, zwłaszcza, że wprowadzenie małżeństw homo w ŻADEN sposób nie wpłynie negatywnie na osoby które tych małżeństw nie chcą brać.
  • Odpowiedz
Tęczowym może i tak, ale to jest skrajna grupka, maksymalnie 1% spoleczenstwa.


@Jegwan: Ale przecież to o nich była mowa. "Im szybciej tęczowi to zrozumieją tym lepiej dla nich." Pogrubienie moje.
  • Odpowiedz