Wpis z mikrobloga

Pierwsze co sprawdzę po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów to jak głosowali ludzie w Końskich po tym jak adrian duda potraktował mieszkańców na swojej pseudo "debacie", na którą zwiózł trzy autokary pisowskich pociotków, kumpli srakiego itp., a zwykli ludzie z końskich, wśród których większość to byli fanboje dudy zostali przed bramą i mogli obejrzeć debatę z "mieszkańcami" swojej wsi na telebimie xDDDDD

Jak ktoś z nich ma IQ większe niż 50 to połączy wątki, że coś jest #!$%@? mocno nie tak...

#debata #konskie #wybory #wyboryprezydenckie2020 #wypad2020 #bekazdudy #bekazpisu #patologiazewsi #polityka
Rubbik - Pierwsze co sprawdzę po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów to jak głosow...

źródło: comment_1594105844a7xnB0FilPWONRNwla2cYt.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: ok, ale widziałem wczoraj filmik sprzed bramy, gdzie mieszkańcy narzekali, że nie mogą wejść, a zwieźli autokarami widownię "z końskich" i byli mocno zirytowani. Ciekawi mnie czy otworzy to im oczy, bo jednak naocznie przekonali się jak traktuje ich władza i jak cyniczna jest propaganda TVP...
  • Odpowiedz
@Rubbik: też mnie to właśnie zastanawiało xD

Coś czuję, że jak ktoś jest PiSiurem do kwadratu, to to, że nie wpuścili do na debatę pomimo, że mieli być mieszkańcy, wytłumaczy czymś, że

Yyyy no dla bezpieczeństwa, bo teraz ten koronawirus i w ogóle... A Trzaskowski nie przyszedł!!!!!!!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Rubbik: zapomnij, ten naród jest do zaorania. Pół roku prania mózgów i robienia #!$%@? z logiki a ja dalej widzę jak młodzi ludzie na moim fb popierają Dude. Starym to się już nawet nie dziwię ale młodych to #!$%@? prądem, bo tylko na to zasługują XD

Tak więc niech nikt nie myśli, że za 20 lat się cokolwiek w Polsce pod tym względem zmieni ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@Rubbik: Wiesz, że tak wyglądają wiece każdego polityka i to od zawsze, dopiero teraz w dobie internetu ludzie przeglądają na oczy. Od tego partie mają te tzw. "młodzieżówki" i "struktury" - żeby miał kto stać za politykiem i trzymać pochlebny transparent.
  • Odpowiedz
@Rubbik: @NaczelnyWoody: Panowie, a wy na zajeciach z Socjologii spaliscie, czy po prostu jestescie debilami? Jak to wymysliscie, ze emeryt, czy chlop z Konskich ma glosowac przeciwko komus, kto polepszyl mu zycie
(13 emerytura, 500+)? Naprawde nie trzeba byc orlem intelektu, zeby polaczyc fakty. Czy wy myslicie, ze teraz ludzie zaglosuja na Trzaskowskiego, bo Duda zrobil zamknieta debate?
  • Odpowiedz