Wpis z mikrobloga

Powiedzmy że zaszura mi zbyt i chciałbym pociągnąć druta ode mnie do ziomka
Ja mieszkam w dajmy na to Gdyni ziomek w Łodzi
jest to kilka kilometrów i tu pytanie #prawo #siecikomputerowe #gis #kartografia
czy jest jakaś metryka którą można w prosty sposób zastosować by wyznaczyć
przebieg takiej trasy?
Chcemy mieć połączenie Kablowego raczej.
chcemy używać sprzętu "cywilnego" lub post-biznesowego. (mamy minimalny budżet)
całość robimy "na przypale" czyli nie pytamy właścicieli gruntów czy można tu dać kabel, tylko go dajemy

jeśli nie możemy dać kabla to rzucamy radiolinią

no... I teraz waśnie jak trasę do takiego kabla wyznacza się?

#akap
wytrzzeszcz - Powiedzmy że zaszura mi zbyt i chciałbym pociągnąć druta ode mnie do zi...

źródło: comment_1594070402izRovlQvwV81BIe1akPtx7.jpg

Pobierz
  • 32
@wytrzzeszcz: wyznacza sie pytając właścicieli gdzie można położyć, masz dostęp do map z zaznaczona istniejącą infrastrukturą typu słupy tunele studzienki kanały drogi trakty i sobie szukasz od miejsca do miejsca, ale jak byś tak chciał kłaść na pałę to nie położysz bo Ci to zdemontują zanim skończysz układać
@InterferonAlfa_STG: w sumie to to fajno maszyna 300 km rowu to może nie pyknąć przy łopacie
a i z takim sprzętem to się wygląda poważnie, pytanie ile wzrasta lipa za płużenie na nieswoim terenie jak się posiłkować fałszywym kwitem że Wojewoda kazał

@wytrzzeszcz: o tyle, że gość typu @InterferonAlfa_STG: przejeżdżający jakąkolwiek autostradą lub drogą szybkiego ruchu, zobaczy że ktoś #!$%@? kopie obok jego światłowodu kiedy jeszcze 6msc temu on tam go kładł, to się #!$%@? i popyta w bardzo małej ścisłej branży kto tam kopie przy A2 na wysokości Łowicza ?? szybko ktoś się zjawi