Wpis z mikrobloga

@koziol87: Rumun który kupił moje skradzione konto doładował chyba tylko za 3 dolce czy coś. I wydał większość od razu na jakieś pierdoły w TF2. Wzbogaciłem się tylko o około 5 zyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żeby była jasność - nie używam "Rumun" jako synonimu złodzieja albo coś. Facet był Rumunem z jakiejś małej wsi przy Mołdawii. Przynajmniej tak IP pokazywało ¯\_(ツ)_/¯
@koziol87: to maly protip:
mailem podobnie w diabelku (blizzard) i wpadlem na pomysl zeby wymienic telefon-i ten pomysl skutkowal blokada dostepu do konta :P
Nie dalo sie na nowym telefonie "sparowac" authenticatora z kontem :P
Pamietaj o tym jak bedziesz zmienial telefona :P
@koziol87: Ty przynajmniej zapomniales-ja nie wiedzialem ze to tak dziala i sie wkopalem :P
Na szczescie tech support zadzialal dosc sprawnie (zglosilem ok 21 a ok 3 rano nastepnego dnia juz ogarniete-ale nie obylo sie bez skanu dowodu:P) pomimo e zgloszenie poszlo 31 grudnia a rozwiazanie przyszlo w nowy rok :P)
Nie dalo sie na nowym telefonie "sparowac" authenticatora z kontem :P


@gorzki99: tak jak z każdym authenticatorem, czy tym od googla czy od microsoftu, po wymianie telefonu chyba z miesiąc się bujałem z najprzeróżniejszymi supportami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
tak jak z każdym authenticatorem, czy tym od googla czy od microsoftu, po wymianie telefonu chyba z miesiąc się bujałem z najprzeróżniejszymi supportami ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@gwarth: no ok z jednej strony to troche rozumiem-ma chronic przed sytuacja ze ktos shackuje Ci konto i se przepnie authenticatora na swoj telefon. Ale z drugiej strony to powinna byc taka opcja ze Ty po uwierzytelnieniu potrafisz dodac drugi
pewnie wszedł w link ktory ktos mu podal zeby oddac glos na jakas druzyne ale wymagane bylo ponowne zalogowanie się no i się zalogował.


@innominate: Zawsze mnie ciekawi jak można stracić dostęp do konta. Sam mam ich dość sporo i dotychczas nawet nie było chociażby próby ich przejęcia.
@AssRock też się nad tym zastanawiam. Ale jaki jest sens kraść czyjeś konto w dodatku bez maila lub zmiany na inne i jeszcze ?kupowanie? 15 gier.
Uważam, że druga strona nie wykazala sie sprytem dopóki nie poznam mechaniki dzialania i celowości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AssRock: @innominate: jedyny przychodzący mi na myśl sens to przesłanie sobie rzeczy ze skradzionego gdzieś dalej albo np. kupno wystawionego drogo przez ciebie jakiegoś przedmiotu (przez to skradzione konto).
Tak, wiem, że jest blokada handlu na kilka dni.