Wpis z mikrobloga

Dziękujmy Prezydentowi Dudzie! Dzięki niemu kobieta, która od 7 do 11 roku życia była wykorzystywana przez ojca, miała wkładane łapy w majtki i wielokrotnie obciągała mu druta, o 18 miesięcy wcześniej usiądzie z pedofilem do niedzielnego obiadu i pocałuje tatusia pedofila w policzek. Oh wspaniały ten Prezydent Duda obrońca rodziny!

inb4 na życienie ofiary go ułaskawił

Ze względu na sytuację materialną i fakt, że mieszkanie, w którym mieszka z matką jest mieszkaniem ojca-pedofila. Tylko #!$%@? dlatego. Dopóki siedział w pace nie chciała mieć z nim nic wspólnego, jak wyszedł i był obowiązujący zakaz zbliżania się to po drugiej odsiadce typ stwierdził, że to jego mieszkanie i to, że ma zakaz zbliżania znaczy, że mają spadać matka z córką. Panie z mopsu powiedziały, że nie ma szans na mieszkanie komunalne i doradziły m.in. takie rozwiązanie

A pieniądze z funduszu dla ofiar poszły do CBA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak więc drodzy pisowcy oszczędziłęm wam juz jednego fikołka

#bekazdlugopisu #bekazprawakow #bekazpisu #duda #wybory #codziennydudofil #polityka
Pobierz Leniek - Dziękujmy Prezydentowi Dudzie! Dzięki niemu kobieta, która od 7 do 11 roku ż...
źródło: comment_15940168621ST1EOsphsfEjslpO3aLbE.jpg
  • 70
@Filipterka25: Gwałciciel siedmiolatki, jest osobą, która popełniła czyn pedofilski.
Niekoniecznie zaś jest pedofilem.
Wiem, że to za trudne dla takiego marnego manipulatora, jak ty, no ale jak wysilisz te dwa zwoje mózgu które szczęśliwie posiadasz, to może pojmiesz.
@krzychol66: nie pada pisowczyku dlatego, ze kk musi byc maksymalnie precyzyjny. Opisanie "kto odbywa stosunek płciowy z osoba ponuzej lat 15" jest precyzyjniejsze od "kto jest pedofilem czynnym".

Tak samo jak "kto zabija człowieka" jest precyzyjniejsze od "kto morduje czlowieka".

Swoja droga, kk ani razu nie uzywa slowa "gwalt" w kpntekscie seksualnym, a ty w swojej ignorancji osmielonego nieuka naduzywasz tego slowa. Zajmij sie czyms, na czym sie znasz bo to
to nie jest przypadek ze studia prawnicze sa trudne...


@Filipterka25: dla ciebie.
Dlatego zajmujesz się trollowaniem w internecie na rzecz dzbanów z platformy, zamiast aplikacją.

Zapamiętaj sobie dzbanie raz na zawsze: jeżeli zajmujesz się jakąś dziedziną, używaj aparatu pojęciowego z tej dziedziny. A nie mieszaj. Bo sobie możesz biedy napytać i żaden sąd cię nie uniewinni.
@Lipathor: w rozumieniu prawa jeden profesor powie tak, drugi powie nie. Ilekroc pedofil plul sie w sadzie z ochrony dobr osobistych a nie jak bredzi krzychubz oszczerstwa) bo ktos go nazwał pedonim tylekroc sady odsylaly zboka na drzewo.

@krzychol66: facet, ja jestem po prawie i mam uprawnienia do wykonywsnia trzech zawodow regulowanych, ty masz wikipedia i osmielone nieuctwo. Zamknij glupia morde, Duda ulaskawil gwalciciela kilkuletniej dziewczynki. Masz chociaz mature, bo