Wpis z mikrobloga

Dziękujmy Prezydentowi Dudzie! Dzięki niemu kobieta, która od 7 do 11 roku życia była wykorzystywana przez ojca, miała wkładane łapy w majtki i wielokrotnie obciągała mu druta, o 18 miesięcy wcześniej usiądzie z pedofilem do niedzielnego obiadu i pocałuje tatusia pedofila w policzek. Oh wspaniały ten Prezydent Duda obrońca rodziny!

inb4 na życienie ofiary go ułaskawił

Ze względu na sytuację materialną i fakt, że mieszkanie, w którym mieszka z matką jest mieszkaniem ojca-pedofila. Tylko #!$%@? dlatego. Dopóki siedział w pace nie chciała mieć z nim nic wspólnego, jak wyszedł i był obowiązujący zakaz zbliżania się to po drugiej odsiadce typ stwierdził, że to jego mieszkanie i to, że ma zakaz zbliżania znaczy, że mają spadać matka z córką. Panie z mopsu powiedziały, że nie ma szans na mieszkanie komunalne i doradziły m.in. takie rozwiązanie

A pieniądze z funduszu dla ofiar poszły do CBA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tak więc drodzy pisowcy oszczędziłęm wam juz jednego fikołka

#bekazdlugopisu #bekazprawakow #bekazpisu #duda #wybory #codziennydudofil #polityka
Leniek - Dziękujmy Prezydentowi Dudzie! Dzięki niemu kobieta, która od 7 do 11 roku ż...

źródło: comment_15940168621ST1EOsphsfEjslpO3aLbE.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
A teraz drogi @Leniek: grzecznie uda się do sądu i uiści odpowiednią kwotę za oszczerstwo.
Gdyż albowiem dany osobnik płci męskiej został przebadany przez biegłych i ma glejt na to, że nie jest pedofilem.
A co ma @Leniek: na swoją obronę?
  • Odpowiedz
A teraz drogi @Leniek: grzecznie uda się do sądu i uiści odpowiednią kwotę za oszczerstwo.


@krzychol66: No, tak będzie

Gdyż albowiem dany osobnik płci męskiej został przebadany przez biegłych i ma glejt na to, że nie jest pedofilem.


@krzychol66: pokaż
  • Odpowiedz
@Leniek: nie poda, bo glejt nie istnieje
Wczoraj podobnie @rakiwo zarzucał Nitrasowi i Szczerbie pisanie o córce Dudy, na twitterze nic nie ma, ale może nie zauważyłam to napisałam aby udowodnił. Komentarz skasował, a mnie wrzucił na czarno. Tak się bawią pisowskie trolle.
  • Odpowiedz
@krzychol66: no to ja uważam, że jeśli ktoś zmusił własne niepełnoletnie dziecko do uprawiania seksu oralnego, to jest PEDOFILEM, GWAŁCICIELEM I KAZIRODCĄ.
A biegli sądowi mogą nawet ocenić, że ten koleś jest Jezusem Chytrusem, mam w dupie takich biegłych
@Filipterka25: kolega krzychol jest jedną z cztterech z mitycznych #4konserwy, to już jest najlepsza dla niego rekomendacja
  • Odpowiedz
@Leniek: uhm. Kolega pacyfista widzę, od wiary ze pisowcy czegoś nie rozumieją i można im cos wyjaśnić.

Tez taki byłem, potem zrozumiałem ze to wojna cywilizacyjna z barbarzyncami. Ogien sie zwalcza ogniem.
  • Odpowiedz