Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@siepan: długo myślałem nad tym co napisałeś. Przyznał bym ci rację ale powiem, że zależy. Zależy od tego czy kobieta, która nosi w sobie płód, uważa go za człowieka, czy może za zbędny balast.

Mówimy tutaj o pewnym procesie odczłowieczenia tego co znajduje się w ciele kobiety.

Still. Uważam, że kobiety powinny mieć dostęp do zabiegu aborcji, jednak cała resztę pozostawiłbym ich sumieniu.
  • Odpowiedz
@anecia889 hej, aborcja jest super! Tylko pamiętaj proszę, że dokonując aborcji dyskryminujesz mężczyzn, którzy też chcieliby taką super rzecz zrobić! Więc aborcja tak, ale tylko dla obojga partnerów! No i koniecznie refundowana. Nie rozumiem jak można wymagać zapłaty za coś tak dobrego.
  • Odpowiedz
@anecia889: polska to jest kraj o religijnej mentalnosci kalego. Tak wiec tu nigdy nie bedzie akceptacji cudzych wyborow. Tu sie nie szanuje tego ze ktos dokonuje samodzielnych wyborow, tu się szanuje poddaństo, brak wlasnego zdania i klekanie.
  • Odpowiedz
  • 20
@anecia889 jestem obecnie w ciąży i nigdy wcześniej nie byłam taką zwolenniczką aborcji na żądanie jak teraz.

Moje dziecko jest bardzo chciane i planowane, ale jestem dopiero w pierwszym trymestrze, a już:
Nie mogę chodzić z powodu bólu pleców
Mam trzydniowe migreny
Ciągle mi niedobrze, choć mam farta i nie wymiotuję
Zgaga pali mnie żywym ogniem
Śpię jak #!$%@? większość doby i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, co wpycha mnie w
  • Odpowiedz