Wpis z mikrobloga

Gdy dziewczyny mówią że mają różne gusta przy wyborze partnera to faktycznie mają różny gust - jedna że chada blondyna, druga wysportowanego bruneta a trzecia przystojnego trenera personalnego. No dobra przesadziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale wiadomo o co chodzi - nawet jeśli podoba im sie przeciętniak to musi się też pokazać jako ciekawy, dynamiczny, a nie cichy, spokojny, introwertyczny #!$%@?ś bojący się swiata i nie potrafiący nic załatwić, bo zawsze robiła to za niego mama.

Ale te gusta to nie są łysina, zakola, mała waga, słaba siła fizyczna, brak mięsni, niesymetryczna twarz czy pełna pryszczy cera xD Słyszeliscie kiedyś taki dialog lasek w stylu "Ej Martyna, mój Anon to wazy 52 kg, ale to jest słodkie maleństwo bez mieśni". Albo "a mój Wojtek to ma takie seksi zakola, normalnie robie sie mokra gdy je widzę na jego głowie, mam nadzieje że mu się szybko powiększą!". Lub "Ah mojemu Bartkowi dziś pryszcz wyskoczył na czole, szykuje się upojna noc" xD No w życiu!

Różne gusta są dobrze zdefiniowane i o ile istnieją feedersi czyli amatorzy grubych bab albo facet obniży swoje wymagania z partnerki 7/10 na 5/10 to laska prawie nigdy tego nie zrobi. A już na pewno nie istnieją dziewczyny gustujące w facetach majacych różny stopień zakoli, z brzuchami piwnymi czy pryszczami na twarzy. Geny to podstawa. Dziewczyny lgną do silnych genów a one oznaczają zdrowe, ładne ciało i symetryczną twarz, geste włosy a różne gusta... to bzdura, którą wciska się nieatrakcyjnym facetom dając im nadzieję, że nie każda patrzy na chada. Owszem, ale żadna nie patrzy z pożądaniem na brzydkiego 2/10 kolesia.
#blackpill #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #tfwnogf #zwiazki #podrywajzwykopem
pijekubusplay - Gdy dziewczyny mówią że mają różne gusta przy wyborze partnera to fak...

źródło: comment_1593969170LjkoIvvKh0gyM64sq9f6me.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@greyson: No jak to żadnej xd napisałem, że mam wg blackpilla całkiem niezłą gębe. Ale fakt, oni mają wzrost i posturę, a ja tylko ryj.
  • Odpowiedz
@void1984

>Nie raz słyszałem od realnych dziewczyn że podoba im się zakolak albo łysy


nie podoba im się zakolak albo łysy, tylko przystojny facet z łysiną albo zakolami. w tym właśnie rzecz i o tym mówi pierwszy mem.

nie ma znaczenia, czy jesteś blondynem, brunetem, łysym, czy masz zielone, niebieskie czy brązowe oczy, czy masz bladą czy opaloną skórę (to są właśnie preferencje i gusta, które są różne u różnych kobiet).
greyson - @void1984 
>Nie raz słyszałem od realnych dziewczyn że podoba im się zakola...

źródło: comment_1594044662Up4GdYa2I5nv6kti4c9WSo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie podoba im się zakolak albo łysy, tylko przystojny facet z łysiną albo zakolami


@greyson: Tak. Zakola i łysina to nic złego. Otyłość, jest jednoznacznie negatywna. Łysina nie jest.
OP nie zdaje sobie z tego sprawy.

za to musisz mieć odpowiedni układ kostny twarzy i ciała, żeby być atrakcyjnym

Otóż to. Łysina nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz