Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak sobie myślę, że czasami nie widzimy tego, że ktoś nas kocha. Od miesiąca jest u mnie tata. Zawsze był mega niedostępny i miałem wrażenie, że się mną nie interesuje. Odkąd pamiętam pije alkohol, wypił już chyba wszystkie piwa w budżecie do 3zł/0,5l i każą wódkę do 20zł/0,5l. Miałem zawsze żal, że się mną nie zajmował, nie pokazał świata, nie nauczył pływać itd. Tylko alkohol. Teraz zamiast alko powinien brać leki na serce, no ale wiemy jak jest. Dzisiaj pomyślałem, że może pije w takie dni, które potencjalnie są dla mnie ważne. Interesuję się historią europejskich monarchii i wczoraj np. napił się w dzień rocznicy koronacji Chrystiana III Oldenburga, a przedwczoraj - Hugo Kapeta. Tłumaczy mi również, dlaczego mam mu dać 26 złotych. Pomógł mi kiedyś w decyzji o wyprowadzce z domu i ogólnie jest taka zrozumiała cisza, którą ja rozumiem, a on kiwa się przy stole i rozważa, czy pójść do kibla, czy położyć się spać, czy może dolać sobie piwa albo wódki.

W sumie jest to wysryw, ale jakoś mnie ścisnęło w żołądku, jak zobaczyłem wpis @Naturalnie_Piekna - no offence Mirabelko, po prostu zazdroszczę


#zalesie #feels #dziecinstwo #dda #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f0164d25a60033c4149edf6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
 Tak sobie myślę, że czasami nie wi...

źródło: comment_1593934046bvX7fThLjy6rL3qCWbe4dQ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz