Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam163264: tęczowym nie ma prawa się ten serial podobać, wy macie inną wizję świata dlatego taki serial już nigdy nie powstanie. Za to The office jest dobry ale podobnych będzie jeszcze wiele
  • Odpowiedz
@bury256: pierwsze trzy sezony jeszcze ok, potem coraz gorzej, nie wiem czy dałam radę obejrzeć wszystko. Też mnie nie śmieszył, a Ross i Rachel to jedna z najgorszych telewizyjnych par.
  • Odpowiedz
@bury256: A wiesz ze dzis, majac 29 lat, skonczylem ogladac,pierwszy raz, ostatni odcinek przyjaciol? I pomimo tego ze wielokrotnie poziom humoru byl po prostu glupi, to czesto sie smialem. Dla mnie, pokolenia lat 90 ten serial jest powrotem do przeszlosci, z nostalgia wspominam tamte sloneczne, bezstresowe dni, tamta mode, dwie wieze w NY. A aktorki: Jennifer Aniston, Courtney Cox - milosci mojej mlodosci :-) Sa lepsze seriale, w moim mniemaniu np.
  • Odpowiedz
@Zabson1984: Uui przebudzila sie inteligencja wykopu xD BBT bylo #!$%@? od 4 sezonu. Czyli przez wiekszosc czasu + mialo #!$%@? zakonczenie. Teraz smialo, nazwij mnie wyborca pis xD za to wplatanie polityki w miejsca gdzie nie ma dla niej miejsca swiadczy niezle o inteligencji xD
  • Odpowiedz
  • 1
@bury256 Przyjaciele są fajni, dopóki nie obejrzysz ich jakiś 4 raz. Potem zaczynasz dostrzegać jak płytkie i denerwujące są te postacie i jak prymitywne są niektóre żarty Chandlera i reszty. No i jeszcze te wątki rodem z telenoweli.

Serial spoko na odmóżdżenie. Sam kiedyś go uwielbiałem i nadal w kółko sobie leci w tle jak coś robię, ale nie rozumiem tej całej gloryfikacji. Są duuuużo lepsze seriale od tego.
  • Odpowiedz
@bury256: @muchabzz: dla wielu to była taka bajkowa pocztówka z zachodu, z wspaniałej Ameryki która w Polsce końca lat 90 była wciąż uważana za raj na ziemi. Do tego serial na tle polskiego chlewu był czymś nowym i modnym. Teraz to tylko sentyment za młodością i żarty których się nie rozumiało jak się to oglądało w wieku 8 lat na Polsacie
  • Odpowiedz
@realizta z tego serialu to się śmiejesz i nim się brandzlujesz do czasu aż nie zamieszkasz z takimi ludźmi i zaczniesz widzieć jak nierealny jest w tym filmie świat
  • Odpowiedz