Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bury256: tylko błagam, nie zmuszaj w przyszłości swoich dzieci do oglądania tego z tobą bo ten humor się jeszcze gorzej zestarzał niż w czterech pancernych do którego podświadomie przymuszał mnie ojciec
  • Odpowiedz
@bury256: Ja uważam tak jak niektórzy wyżej. Próbowałem oglądać, ale nie zmogłem. Zupełnie nie mój typ humoru. Dużo bardziej podobał mi się amerykański The Office z tym swoim humorem powodującym poczucie zażenowania xD
  • Odpowiedz
@galagaguy: ja nie przepadam, podchodzilam do tego serialu bardzo długo, ostatnio obejrzałam trochę. Ale się zdziwiłam, ze zestarzał się mniej niż bym się spodziewała. To było jednak 25 lat temu, a tamtejsze żarty o lesbijkach czy wegetarianach nie są wcale bardzo suche
  • Odpowiedz
@Stafford: ok boomer

Klasyka, powiem, że patologia się zeszła, dorzucę jakieś ad populum


Brakuje tylko jeszcze nawiązań politycznych. Otóż nie tym razem. "Friends" zawsze dzieliło ludzi na zasadzie "love or hate". Sam się dopisuję do tych, którzy nie byli w stanie zrozumieć fenomenu serialu, przy czym sam lubiłem takie Monthy Pythony, Świat według Bundych czy inne "13 Posterunki". Ludzie mają różne gusta, co więcej komentujący są w stanie podać przykłady seriali
  • Odpowiedz