Wpis z mikrobloga

@Lililijka: "suka nie da, pies nie weźmie" może w końcu zrozumiecie że to kobieta ma dziury i ona decyduje co w nie wejdzie a co nie, #!$%@? że facet też jest winny to tylko głupie tłumaczenie kobiet i ich pokręconej logiki. Też przez to przechodziłem, najlepszy kumpel prawie mi zruchał przyszła dziewczynę ale powiedzmy że w porę ich odkryłem na imprezie jak ruszali do pokoju. Tylko dlatego mu wybaczyłem bo nie
to facet nie skorzysta, a winą tego kumpla jest natomiast skorzystać, ale gdyby nie miał okazji, to by nie było sprawy, rozkładanie nóg nie ma nic wspólnego z mądrością


@r333m4k444: równie dobrze można powiedzieć, że gdyby kumpel jej nie podrywał, to by nie miała dla kogo nóg rozkładać.

Moralność dzieci drogie nie ma nic wspólnego z płcią.
Są #!$%@? faceci i równie beznadziejne kobiety - tak samo jak u obu płci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: dzieckiem nie jestem od dawna, ale moim zdaniem moje dziecko ma, co nie zmienia faktu, że zgadzam się z tym, że będąc w związku powinno się być szczerym, nie manipulować, nie kłamać, ale rzeczywistość często jest inna
@trybik555: różowa to tam #!$%@? jak nie ta to inna ale "najlepszy ziomek" ?
@polczlowiekpolwykopek:

Jakby ją jeszcze zruchał i mu powiedział "ej twoja przyszła to szmata mam dowód", upiją się sklepią pione i wiadomo różowe to #!$%@?. Jak najlepszy ziomek wbija kose w plecy to dużo już nie zostaje, no ewentualnie pies którego masz od szczeniaka zaczyna się łasić do obcego a na ciebie warczeć.