Wpis z mikrobloga

znajomy sie wczoraj powiesil... 26 lat... #!$%@? zareęczony pol roku temu z rozowa. Wpierw informowal nas ze cos mu nie pasuje, rozowa jakas nieobecna od jakiegos czasu, wychodzila niby do kolezanek. Okazalo sie ze mu najlepszy ziom ja ruchal od przeszlo roku na boku. Powiesil sie w domu na klamce od szafki ( na krawacie).
uwazajcie na swoje rozowe.. nie ufajcie nikomu
  • 192
  • Odpowiedz
@peetee: btw, zauważyłem że większość użytkowników tego portalu która ma długo tutaj konto jest po prostu #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯ potwierdzasz ten schemat, nawet nie chce mi się opisywać mechanizmów jakie muszą zachodzić żeby się tak długo tutaj utrzymać lewaku. Leć na czarno i nie klikaj więcej do mnie dziaciaku.
  • Odpowiedz
Nie znasz mojej historii więc nie pisz jak zakochana nastolatka ¯_(ツ)_/¯


@PokornyJanusz: kto tu pisze jak zakochana nastolatka xDDDDDDD

nawet nie chce mi się opisywać mechanizmów jakie muszą zachodzić żeby się tak długo tutaj utrzymać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trybik555: znajomy, super gość, miał dobrą pracę, można było z nim pogadać, powiesił się bo dziewczyna go zostawiła po bardzo długim związku i nic nie było na boku
  • Odpowiedz
Ja to nie wiem co się z niektórymi dzieje że tak wam ruchają te różowe xd, musicie być jakimiś wyjątkowymi fajansiarzami a te wasze różowe wyjątkowymi ku#wami, ja jak i moi znajomi nie mieliśmy takich sytuacji od lat, sam jestem z różową od 15 lat w tym od 13 po ślubie
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz

a znajomość z nim była dla mnie ważniejsza


Widocznie dla niego niekoniecznie, skoro chciał ci zruchać babę xD
I tak, tłumacz sobie, że facet to zwierzę i nie potrafi się powstrzymać. Jest mnóstwo mężczyzn, którzy potrafią zepchnąć swoje rządzę na dalszy plan, jeśli chodzi o partnerki swoich najbliższych znajomych i do nich nie podbijać. A on się zachował jak kawał #!$%@?.
  • Odpowiedz