Wpis z mikrobloga

znajomy sie wczoraj powiesil... 26 lat... k---a zareęczony pol roku temu z rozowa. Wpierw informowal nas ze cos mu nie pasuje, rozowa jakas nieobecna od jakiegos czasu, wychodzila niby do kolezanek. Okazalo sie ze mu najlepszy ziom ja ruchal od przeszlo roku na boku. Powiesil sie w domu na klamce od szafki ( na krawacie).
uwazajcie na swoje rozowe.. nie ufajcie nikomu
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trybik555: abstrahując od tego, że to bait, to takie sytuacje się zdarzają. Nie wiem jaką k---ą trzeba być, by najlepszemu ziomkowi zrobić taką rzecz. Nigdy bym nie pomyślał, żeby bzyknąć czy nawet pocałować pannę od swojego przyjaciela, nawet jeśli byłaby 10/10 i chętna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: każda jedna jest taka sama, jesteście fałszywe i kłamliwe, myślicie że wasze małe kłamstewka nie mają znaczenia ¯\_(ツ)_/¯ mnie to akuratnie w-----a jak nakryje babę na kłamstwie a ona mi wmawia ciągle że jednak to nie tak. Taka wasza natura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bellie: jak idzie o ruchanie to podpity facet nie ma zasad i honoru ¯\_(ツ)_/¯ i jak już pisałem wcześniej to jest niewielu facetów dla których s-x nie jest priorytetem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: ile ty masz lat dziecko że nie wiesz jak świat działa ? XD nie stosuj tu swojej pokręconej logiki, jak baba rozkłada nogi to mało który facet nieskorzysta ¯\_(ツ)_/¯ taka natura.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PokornyJanusz: dziecko zapewne jestem starsza od Ciebie xddd jedynego dzieciaka i idiote to widzę w Twojej osobie. Może i Ty nie panujesz nad swoim p-----m ale normalni faceci raczej tak, u większości chłopów jednak p---s jest połączony z mózgiem, no ale ciężko żeby u Ciebie był połączony z czymś czego nie ma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
niewielu facetów dla których s-x nie jest priorytetem.


@PokornyJanusz: haha uśmiałam się. Każdy facet koło 50, którego znam, zdradzał żonę - oczywiście wyszło po latach. Dosłownie każdy. Na no może 50 mężczyzn w takim wieku to znam ze 2, którzy przez ten czas nie zdradzili żony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bellie: ja byłem w związku 8 lat w drugim 4, późniejsze były krótsze, zawsze dawałem z siebie 100%, zawsze byłem szczery i tego też wymagałem, żadna z kobiet nie potrafiła spełnić tego drugiego ¯\(ツ)_/¯ ja jestem monogamem więc w związku liczy się dla mnie tylko ta jedna kobieta i jej się poświęcam. Niestety kobiety potrzebują też przestrzeni ( czytaj bolców na boku ) i innych takich rzeczy które sobie
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: p--------z jak potłuczony. To, że ciebie kobieta zdradzała to nie równa się, że każda kobieta zdradza. Lepiej się zastanów nad tym, czemu to ty wybierasz osoby, które zdradzają, co cię do takich ciągnie. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@PokornyJanusz: wypraszam sobie.

To, że Ty masz ciągoty do jakichś oszustek, to już Twój problem.
Ale nie masz prawa karać oszczerstwami za to wszystkich kobiet.
Jest mnóstwo uczciwych i ogarniętych, ale widac Cie nie interesują, skoro wiazales się z tymi kłamliwymi.

Serio, idz na jakąś terapię, bo z Twoich postów bije straszna frustracja i nienawiść.
  • Odpowiedz