Wpis z mikrobloga

@Andsor: Zapewne chodzi ci o to, że nie ma u nas czarnych i nie ma problemów rasowych. Zatem chodzi o to, aby to tych problemów nie dopuścić.
Więc, tak dbanie o własne, homogeniczne społeczeństwo i uświadomienie sobie jakim spokojem się dzięki temu cieszymy, jest istotne. A taka prowokacyjna mocno na zachodzie koszulka, w naszych realiach wywoła uśmiech i przypomnienie o tym, że u nas w Polsce nie panuje terror poprawności politycznej
Więc, tak dbanie o własne, homogeniczne społeczeństwo i uświadomienie sobie jakim spokojem się dzięki temu cieszymy, jest istotne. A taka prowokacyjna mocno na zachodzie koszulka, w naszych realiach wywoła uśmiech i przypomnienie o tym, że u nas w Polsce nie panuje terror poprawności politycznej i cenzury.


@CountGrishnackh:
Miło poczytać na wykopie coś mądrego. Zawsze pochwalę, ilekolwiek moje słowo jest warte.
@CountGrishnackh: @Flypho:

Swego czasu mieszkałem trochę w Kanadzie i tam gdzie pracowałem - pracowały grupki z różnych krajów "świata". Generalnie to Indie, Jamajka, Tajlandia (najwięcej osób) - potem mniejsze lub większe grupki z Polski, Portugalii, Ukraina, Litwa, Filipiny, Malezja i pojedyncze osoby np. z Kambodży, Łotwy, Kostaryki ;).

Po tym co tam widziałem to za "segregacje", "izolowanie się", "rasizm" - bardzo często są winni Ci ponoć pokrzywdzeni. I tutaj główny