Wpis z mikrobloga

@mirkacz: Położyłem płytę dwa tygodnie po kupnie jak chciałem programem wgrać zmodyfikowany BIOS z własnym logo. ABIT płyta była. Serwis w Krakowie mi uratował płytę przekładając flash oraz programujących pod DOSem. Byłem wtedy świeżakiem w świecie grzybów :/ c64 rulez :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkacz: to były czasy... pamiętam jak kiedyś miałem dysk twardy 2GB i kolega dał mi na przetestowanie 4GB. Niby nie wiele, ale na tamten czas to była przepaść. Niestety moi rodzice nie mieli wtedy kasy żeby dopłacic do tego dysku i musiałem go zwrócić
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
większość płyt głównych jakoś od 2008 ma boot logo (da się je oczywiście wyłączyć), które się wyświetla w momencie, w którym byłby wyświetlany boot log.


@Lanc LOL. Przecież to jest pierwsza rzecz, którą się wyłącza po wejściu do managera UEFI.

No ale dzięki za wyjaśnienie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkacz: kurua kiedyś to było. Zaczynałem z pentiumem II 400 MHz (chyba jeszcze na slocie A), 32mb Ramu i s3 savage na grafice. Wraz z dyskiem 8.5 GB, monitorem 15, głośnikami i jakimś Creativem ten zestaw kosztował 6 tauzenów w '98. Kosmos jakiś xD pochodził chyba z 8 lat i się sfajczył, bo zabronili mi go otwierać i padł na nadmiar kurzu.
  • Odpowiedz