Wpis z mikrobloga

@mroznykasztan: ja posiadam, zainteresowany?

Wywiad z ofiarą księdza McCarricka, która to osobiście papieżowi przesłała informację na temat molestowania. Kilka lat później doczekała sprawiedliwości w sądzie i Franciszek #!$%@?ł go na zbity pysk. To masz taki jeden dowodzik.

Pomijam juz osobiście przez papieża JP2 podpisany dokument o wewnętrznym załatwianiu spraw pedofili (zmiany w Crimen sollicitationis będące POBŁAŻLIWE dla pedofilów) i nakaz ukrywania ich przed publikacją oskarżeń jako rzekomo krzywdzące dla kościoła.
Wywiad z ofiarą księdza McCarricka, która to osobiście papieżowi przesłała informację na temat molestowania.


@iAmTS: Gdzie mogę znaleźć ten wywiad?

Pomijam juz osobiście przez papieża JP2 podpisany dokument o wewnętrznym załatwianiu spraw pedofili


@iAmTS: Gdzie mogę zobaczyć ten dokument?
@mroznykasztan:
Doniesienia od ofiary: https://www.nj.com/news/2019/08/he-says-he-told-the-pope-he-was-abused-by-an-archbishop-and-the-pontiff-did-nothing.html

O sprawie możesz sobie pogooglować samego McCarrica który został z kościoła wywalony i nie ma wątpliwości, ze dopuścił się czynów o które go oskarżono.

Druga sprawa to nawet wiki podaje początek co opisałem: Crimen sollicitationis w wiki. Po polsku oko.press analizowalo te materiały, jak nie chcesz opinii a fakty to sama wiki ci poda co zmieniono i dlaczego CO NAJMNIEJ można to nazwać pobłażliwością. Jeszcze w