Wpis z mikrobloga

mnie by było szalenie szkoda rozwalić tel za 3k, dlatego prawdopodobnie nigdy takiego nie kupię.


@zortabla_rt: Ja w ogóle nie wiem co jest w tym telefonie za 3 tysiące takiego rewolucyjnego, że mam go wybrać zamiast tego za 600 zł. Chyba nawet jakbym srał pieniędzmi, to bym nie wydał tyle na telefon.
@Steczny Tez zawsze dbam o telefony, jeden miałem miesiąc i wypadł mi z kieszeni na trawnik podczas koszenia, niestety niefortunnie upadł na małe kretowisko przez co zlał się z nim kolorem.
Jak się kosiarka zatrzymała to pomyślałem #!$%@? znowu jakiś kamień, pomacałem się po kieszeni i wiedziałem co się stało xD
Pobierz Kurdeblaszka - @Steczny Tez zawsze dbam o telefony, jeden miałem miesiąc i wypadł mi ...
źródło: comment_1593698752r3uhflu8VCeyBwyOwcOf8Z.jpg
@tellet: @Marek1991: Ale co to za różnica czy się bierze na raty czy za gotówkę kiedy mówimy o ratach 0% gdzie co do grosza się zgadza suma spłacona z ceną w sklepie? Ja już brałem konsolę, monitor, drukarke, pare telefonów i kupę innego badziewia na raty 0%. Jak mam ochotę to spłacę od razu całość, jak nie mam ochoty to leci comiesięczny przelew. Dla mnie to kompletnie nie problem a
@Steczny: telefon to rzecz użytkowa, je będę na niego chuchał i dmuchał byle się tylko nie uszkodził. W tych czasach za 1000zł można mieć zupełnie przyzwoity telefon, który zrobi 3/4 tego co ten za 3k. Oczywiście nie ma co specjalnie rzucać o scianę, ale jak się #!$%@? to trudno, strata niewielka.