Wpis z mikrobloga

dokładnie, dla mnie te testy to trochę jak sprawa z horoskopami, są tak napisane aby trafić w jak największy target, który będzie identyfikował się z treścią.


@innigri: to nieprawda. Ja jestem INTP i zgadza się przerażająco w 100%. Te opisy akurat na tej stronie są dość słabo napisane i zbyt ogólnikowo, natomiast jak się zasięgnie innych źródeł to okazuje się że bardzo się zgadza. Także miałem obawy że to podobna kwestia
peetee - > dokładnie, dla mnie te testy to trochę jak sprawa z horoskopami, są tak na...

źródło: comment_1593684827Wjgojk0QhDDp73EGrkGfbq.jpg

Pobierz
Fajnie łechta ego, ale nie jest miarodajne. W zależności od tego, jak się życie toczy odpowiedzi się zmieniają i nie ma czegoś takiego, jak określona, stała osobowość.


@taki_tam_ktos: I tak i nie. Ja robię co kilka lat i wychodzi mi to samo za każdym razem.

@bslawek: polecam zapisać się do ich newslettera i czytać również artykuły na stronie. Tam są dopiero ciekawe rzeczy :)
@peetee: Jesteś dowodem anegdotycznym, więc nie masz żadnej wartości w stwierdzeniu czy to co napisałam jest prawdą czy nie. Na każde, twoje "to nie prawda" znajdzie się kolejna osoba, która się ze mną zgodzi.

Oczywiście nie mówię, że ten test to już w ogóle strzał na ślepo, bo wtedy by nie zdobył takiej popularności, jednakże osoby, które twierdzą, że ich osoby są w 100% opisane w jakimś tam 15 minutowym teściku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chomikgumiok: widocznie nie odpowiadasz zgodnie z prawdą, mi w 100% sprawdza się. Od skończenia szkoły zarządzam ludźmi, wcześniej na etacie byłem i miałem kierownicze stanowisko. Teraz mam własną firmę.
@bslawek:

Doradca ESFJ-A


Zachęcajcie się, podnoście na duchu i wzmacniajcie się wzajemnie. Albowiem pozytywną energię darowaną jednej osobie odczujemy wszyscy.
Deborah Day

Doradcy są, choć być może nie jest to najtrafniejsze określenie, popularni, także w tym sensie, że jest to bardzo często występujący typ osobowości, stanowiący dwanaście procent społeczeństwa. W szkole Doradcy są czirliderkami i rozgrywającymi na boisku, wyznaczają trendy, skupiają na sobie uwagę oraz prowadzą swoje zespoły do zwycięstwa i
rumapark - @bslawek: 


Doradca ESFJ-A

SPOILER

 Zachęcajcie się, podnoście n...

źródło: comment_1593689345Fc16yMZ7zfxL81rU72XvcI.jpg

Pobierz