Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pomocy

Ja i dziewczyna mieszkamy od roku razem w moim mieszkaniu. Wczoraj powiedziala, ze chce ze mna zerwac. Juz od dluzszego czasu planowala ale dopiero wczoraj zebrala sie na odwage. Szczerze sobie porozmawialismy, doszlo do mnie, ze juz nic z tego nie wyjdzie. Ja mialem inne plany i nie powiem bo bardzo boli.
Powiedzialem jej, ze w takiej sytuacji musi sie wyprowadzic jak najszybciej (czyt. od razu) bo nie wyobrazam sobie mieszkac razem w mieszkaniu z 1 sypialnia. Ogolnie mieszkac z byla dziewczyna. Ona w placz, ze gdzie teraz pojdzie, ze rodzice 200km od nas mieszkaja, a ona ma tutaj prace.
Co byscie na moim miejscu zrobili? Ona ma u mnie tylko swoje ciuchy, kosmetyki i takie tam osobiste przedmioty, ktore zmieszcza sie w 2 walizki pewnie.
Wiem, ze powinienem ja "wyeksmitowac natychmiast" bo ja to bardzo przezywam i w dodatku pracuje zdalnie (jej zmiana w pracy jest taka, ze widzimy sie w domu przez 10h dziennie) wiec jest ciezko teraz, ale jednak 5 wspolnych lat spedzilismy.

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #corobic #mirkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5efb3f9515d9fcf7250effc1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==......................................] 4% (10zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

Eksmisja

  • Tak 90.8% (2625)
  • Nie 9.2% (266)

Oddanych głosów: 2891

  • 100
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania też miałem tak :) O 23:00 spakowała się i out. Hotel. Pozwoliłem rzeczy potrzymać parę dni, ale jak mnie #!$%@?, to dałem jej 2 godziny na zabranie kilka dni później. Więcej nie widziałem nigdy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: byłem kiedyś w takiej sytuacji, jako zrywający i akurat z była już dziewczyna stwierdziliśmy że wyniose się spokojnie po miesiącu, za co po czasie jestem bardzo wdzięczny. Zachowajcie się jak dorośli, nie rób pod górkę osobie która kochałeś/kochasz. Będzie ciężko ale będziesz mógł sobie spojrzeć w twarz, że zachowałeś się jak należy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2-3 tyg na spakowanie i wyprowadzkę.
Przerabiałem bardzo podobną sytuację rok temu, związek padł po 2 latach mieszkania razem, ale to ja byłem u niej w innym mieście.
Emocje emocjami, kolejnego dnia siedliśmy, porozmawialiśmy i miałem czas żeby ogarnąć papiery w robocie (wypowiedzenie), spakować się i ogarnąć transport do rodzinnego miasta gdzie mi łatwiej.
Po takim czasie chociaż tyle możesz zrobić, a po tym czasie papa i dowidzenia z
  • Odpowiedz
Wczoraj powiedziala, ze chce ze mna zerwac. Juz od dluzszego czasu planowala ale dopiero wczoraj zebrala sie na odwage.

Ona w placz, ze gdzie teraz pojdzie, ze rodzice 200km od nas mieszkaja, a ona ma tutaj prace.


@AnonimoweMirkoWyznania: Mistrzynią planowania to raczej nie jest i już nie będzie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj jej dwa, trzy dni na znalezienie lokum u koleżanki, potem won do piekła szmiro wściekła. Szanuj się chłopie bo jeśli kobieta z Tobą zrywa to miła już raczej nie będzie i dobrych zamiarów co do Ciebie nie ma, wykorzysta to że jesteś miękki a w międzyczasie będzie skakać po innym aż ten ją weźmie do siebie. Kobiety to zimne suki w takich sytuacjach. Skoro nie jesteście razem i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Juz od dluzszego czasu planowala ale dopiero wczoraj zebrala sie na odwage
No to mogla sobie juz planowac mieszkanie u jakiejs psiapsuly. Mam nadzieje, ze nie bedzie planowac skoku na bank, bo zapomni pistoletu albo ponczochy na glowe xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie do tych którzy mieszkali razem bo dla mnie to abstrakcja.
Spaliście w jednym łóżku ? Jak to w ogole wyglądało laska sobie śpi a w drugim pokoju obok pijesz piwo z kumplami i dochodozicie do wniosku że znajdziesz sobie lepszą, przypominacie sobie jej wady byś się lepiej poczuł xD?
Przecież mieszkanie z byłą to jak mieszkanie z duchem xD
Twoja laska nie żyje ale możesz z nią zamieszkać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Trudna sytuacja. Myślę, że prosta ankieta tak/nie, daje zbyt mało możliwości. Oczywiście, że ta dziewczyna z tobą już nie powinna mieszkać, przecież to tortura. Z drugiej strony, wystawienie jej rzeczy za drzwi, kiedy rzeczywiście ona nie ma gdzie pójść (głupio, że o to nie zadbała), to trochę nieludzkie rozwiązanie, a po samym stylu twojego posta i rozterkach, które masz, widać, że nie jesteś bezwzględnym człowiekiem. Myślę, że dobrze byłoby jej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Anon zrywam z tobą bo już sobie to od dawna przemyślam ale nie mam się gdzie podziać, starzy daleko a praca tutaj więc będę pasożytować w twoim mieszkaniu za pół (a może nawet i jeszcze mniej) tego co musiałabym płacić wynajmując mieszkanie sama. No wiesz, w końcu to pięć lat które postanawiam puścić w niepamięć, ale dla ciebie coś one znaczą więc mnie nie wyrzucisz prawda? PRAWDA?

Rozumiem że
  • Odpowiedz