Wpis z mikrobloga

@wespazjan skoro jest moją partnerką to także i moja. Na #!$%@? mi kobieta która nie liczy się z moim zdaniem i na #!$%@? jej partner który nie liczy się z jej zdaniem? Jeżeli tobie odpowiada taki związek to nie mam nic do tego. Przecież nikomu nie kazuję żyć według moich zasad. Ale jak dziewczyna sama napisała jej chłopakowi to się nie spodobało że bez jego wiedzy to zrobiła. Jak dla mnie brak
@pixelorn: przeciez wespezjan to jakis niestabilny typ. Co drugi wpis jest o tym, ze chce puscic pawia, albo ze ma mysli samobojcze.

A tej laski co zrobila sobie jednorozca to juz w ogole nie kumam xD. Jeszcze mu #!$%@? tekstem, ze jak sie nie podoba to moze ja zostawic :D
@pixelorn: Tyle ze twoje zasady są skrajnie kontrolujące i niezdrowe, żyj sobie jak chcesz i szukaj osoby której tez to bedzie odpowiadało, ale takie są fakty. Szacunek do partnera to jedno, podporzadkowywanie komuś swojego zycia to drugie. Cudze mozna wziac pod uwage, mozna doradzic komus ze tatuaz nie bedzie mu pasowal ale nie #!$%@? kategorycznie zakazywać jakby ten czlowiek był twoją własnośvią XD
No wyobraź sobie, że ja nie wyobrażam sobie tłumaczyć się komukolwiek z decyzji jakie podejmuję, a które nie mają wpływu na drugą osobę i nie oczekuję tego od żadnej mojej drugiej połówki. Można rozmawiać, zapytać o zdanie, ale proszenie się o zgodę jak mamę albo tatę? No way... XD


@Agemaker: mama pozwala ci siedzieć przed kompem do tak późna?

@wespazjan:

Beka z ludzi którzy ciągle wierzą, że partner jest ich wlasnością i mają jakiekolwiek prawo do decydowania o jego ciele.


cuck wykryty, moje ciało nie twój interes czyje penisy w nie wsadzam