Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagu #przegryw , zastanawialiście się kiedyś, jakimi ojcami będziecie dla swoich dzieci?

Co teraz robicie? Wyobraźcie sobie wasze dzieci, które patrzą na was i mówią: "Mój tata siedzi na Wykopie", "Mój tata się masturbuje", "Mojemu tacie jest smutno", "Mój tata napisał na Wykopie, że w Polsce panuje kult zapie*dalania i że planuje pójść na Roksę".

Spójrzcie na swój telefon i jego zawartość, wasze dzieci patrzą i mówią "To jest telefon mojego taty".
Spójrzcie na wasz pokój. "To jest pokój mojego taty", pomyślą wasze dzieci.

Wasze dzieci myślą o was, o swoim tacie: "Jakie książki czyta mój tata", "Jakie szkoły ukończył mój tata", "Mój tata chyba boi się kobiet". "Czy mój tata sprząta swój pokój regularnie?".

Wyobraźcie sobie, że poszliście do fryzjera, zapłaciliście i wróciliście do domu. Po kilku godzinach fryzjerka, która was obcinała, myśli: "Ciekawe co teraz robi mój klient?" (Myśląc o was). A wy w tym czasie przeglądacie Wykop?

Jakiego ojca będą miały wasze dzieci? Jak ich ojciec dba o swoje ciało? Jakie przekonania ma ich tata? Co teraz robi?

Starajcie się być najlepszym ojcem, najlepszym człowiekiem. Najlepszym klientem, najlepszym przechodniem. Najlepszym mężem, najlepszym chłopakiem. Najlepszym rowerzystą, najlepszym randomem. Najlepszym Polakiem.
Wasze dzieci zastanawiają się, na kogo zagłosował nasz tata w #wybory2020 ?
Na PiS? Na Trzaskowskiego? Na Biedronia? Na Bosaka?

Mam nadzieje, że ich ojciec nie jest #spermiarz lub nie angażuje się w wojny polityczne. Bo co to za ojciec?

Bądźcie najlepszymi ludźmi, najlepszymi ojcami (bo wiem, że będziecie w przyszłości). Starajcie się robić wszystko, co możecie. Starajcie się o osobowość dobrego ojca i prawowitego człowieka. Nie degradujcie się!

Róbcie wszystko, co możecie. I myślcie o swoich dzieciach. "Mój tata robi wszystko, żeby nie siedzieć bezczynnie w pokoju". "Mój tata pragnie miłości", "Mój tata czuje się samotny". "Mój tata twierdzi, że zrobi wszystko, żeby jego dzieci były szczęśliwe. Wierzy w miłość i zadba o swoją rodzinę, robi wszystko żeby być najlepszym ojcem i najlepszym człowiekiem na świecie, przynajmniej dla swoich dzieci". "Mój tata walczy z uzależnieniami". Itd. Wszystko, co was dotyczy, dotyczy również tatę waszych dzieci!

Chcecie być takimi ludźmi?
Bądźcie chociaż mentalnymi wygrywami!
Żeby wasze dzieci mogły spokojnie powiedzieć "Mój tata to mentalny wygryw, kocham swojego tatę! Jest moim bohaterem."

Bądźcie chociaż mentalnymi wygrywami, bo na to każdy ma potencjał!

Przede wszystkim mówcie do ludzi! Dużo mówcie! Mniej patrzenia, mniej biernego słuchania. Więcej mówienia i odpowiadania! + osobowość i mentalność wygrywa, +obycie w kulturze i stworzycie siebie najlepszego, jakiego mogliście stworzyć!

Macie potencjał na mentalny wygryw. Macie potencjał i siłę w sobie, by stać się najlepszym człowiekiem dla waszych, przyszłych dzieci. Dla waszej przyszłej narzeczonej. Dla samego siebie. Dla ludzi.

Teraz albo nigdy. Serio.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alochton właśnie oni pewnie się nie zastanawiali ale przy piwku z kumplem miałem taką rozkmine, na przykład jak typ z naszej klasy w ogóle poradzi sobie w życiu gdy wyprowadzi się od rodziców jak teraz nawet boi się odezwać do dziewczyny. Oj ciężki wasz los przegrywy
  • Odpowiedz
@Candy51: Każdy ma szansę na dziewczynę. Sam nigdy nie miałem, ale wierzę, chcę mieć nadzieję, że będę miał.
Bo każdy może mieć dziewczynę, jeśli rozwinął swoją osobowość, rozwinął swoje pasje, zadbał o siebie na tyle, żeby być interesującym kandydatem. Bądź interesującym kandydatem, twarz i wzrost to nie wszystko. Mam 173 cm wzrostu i nie wierzę w swoje kompleksy, nie mam ich. Wierzę, że znajdę niższą różową i będzie między nami
  • Odpowiedz
@Alochton: widzę, że wciąz się łudzisz, ale jeszcze przyjdzie konfrontacja z rzeczywistością. Chyba, że jesteś całkiem normalnym gościem, którego jedyną poważniejszą przywarą jest to 173 cm.
  • Odpowiedz