Wpis z mikrobloga

Ja p------e i co to za wybór.

Trzaskowski
-problemy z organzacja marszu i j-----e narodowców na każdym kroku
-ani odrobine bardziej wolnorynkowy
-prounijny lizodup czyli jedyna zmiana to UE>Stany
-prawdopodobny paraliż panstwa przez wetowanie wszystkiego dla zasady
-Na smyczy LGBT i innych ANTIF
+ nie jest z PISu

Duda
-Taki sam socjaluch jak Trzaskowski
-niesamodzielny prezydent i pełnia władzy w jedych rękach
-Pro Amerykanski/Żydowski Lizodup
-Podpisywanie wszystkiego nawet idiotycznych bubli prawnych
-Na smyczy Koscioła
+nie jest z PO

Z ogromnym bólem d--y zagłosuje na Trzaskowskiego. Jedyna powód to, że nie chcę pełnej władzy w rękach PISu. Jakby PO maiło samodzielna władze w sejmie to zagłosowałbym na Dude. Dodatkowo r--------e PISu może w jakiś sposób zwiększyć poparcie konfederacji.

#konfederacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubad99: dlaczego uważasz że wetowanie złych ustaw to paraliż państwa? Przecież państwo nadal będzie działać na podstawie obecnego prawa a sraczka legislacyjna to jeden z powodów hamujących rozwój Polski.
I dlaczego uważasz że jest on na smyczy LGBT? Ja jako lewak uważam że on ma w dupie postulaty lewicowe. Podpisał jakąś kartę na pokaz, nic z niej nie zrealizował a jak go w kampanii pytali o takie kwestie to starał
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick:
1.Napisałem "wetowanie dla zasady". Mysle, ze moze być gra na zniszczenie PISu kosztem Państwa i wetowanie wszystkiego:).

2. Powiazania z Sorosem, plus duża część kampani w Warszawie poswiecona LGBT(teraz ucichł bo wie, że z tego głosów nie bedzie.) Uśmiechy do Antify(np korespondecja w sprawie marszu 447) i uciekanie od odpowiedzi jeśli chodzi o obecna sytuacje w USA itd.

Mi same związki partnerskie w żaden sposób nie przeszkadzają. W-----a mnie
  • Odpowiedz