Wpis z mikrobloga

I co teraz? XDDDDD Taki hejt był na Pana Krzysztofa Bosaka, tyle tęczowych wylewało cały swój jad na tego człowieka. A teraz kiedy się okazało, że jego elektorat może zadecydować kto wygra wybory, nagle okazuje się, że ma on więcej wspólnego z Trzakowskim niż z Dudą według nich XDDDD AHAHAHAH
Jak wam nie jest wstyd!

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #bosak #bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy #polityka
Pobierz c.....t - I co teraz? XDDDDD Taki hejt był na Pana Krzysztofa Bosaka, tyle tęczowych ...
źródło: comment_1593417266FiDW8HOa436b0wiDYjwNR1.jpg
  • 73
@koroluk: różnica jest taka że dla PiSu Bosak jest faktycznie wrogiem, a opozycja miała się ponoć jednoczyc by zatrzymać machine PiS która niszczy kraj, zamiast tego trolle tacy jak Ty osmieszali Bosaka tanimi manipulacjami by finalnie jak najwiecej konserwatywnego elektoratu uciekło głosować na PiS lub wcale. Konserwy jakos potrafiły dać kandydatom opozycji w spokoju przeprowadzać AMA i odpowiadać na normalne pytania ale dla Was kultura to abstrakcja, a jednoczenie się jest
@Bizancjum: ale jak XDD Co mnie obchodzi elektorat konfederacji albo żeby mi szedł na rękę XDDD Ja sobie poradzę i stać na wszystkie pomysły obecnego rządu.

To elektorat Konfederacji to banda biedaków, której rzad będzie dokręcał śrubę XDDDDDDDDDD
@Bizancjum: To ty nie rozumiesz prostych zdań i rzeczywistości w której się znajdujesz.

Powtórzę - elektorat konfederacji niech głosuje w 100% na dudę. Mi łaski żadnej nie robi XD Jest to ich problem i bajka
@crest co mają do tego tęczowi, których jak widać po wyborach jest w Polsce ze 3%, teraz patrzy na was większość ogarniętych normalnych wyborców i czeka na to czy okażecie się debilami, którzy mają manię na temat LGBT i chrześcijańskich wartości i nic innego was nie obchodzi, czy okażecie się może wyborcami z rigczem, to kogo poprzecie zadecyduje o postrzeganiu was przez większość społeczeństwa przez najbliższe lata, możliwe, że przypięta zostanie do
@crest nie obchodzą mnie skrajni lewacy i wykopowe wojenki, w których bierze udział 500 osób na krzyż, ogólnokrajowe wybory to poważna sprawa i każdy powinien je wziąć na poważnie, a nie, że "hehe, ale lewactwu będzie dupa piekła, co nie Seba, hehe"