Wpis z mikrobloga

I co teraz? XDDDDD Taki hejt był na Pana Krzysztofa Bosaka, tyle tęczowych wylewało cały swój jad na tego człowieka. A teraz kiedy się okazało, że jego elektorat może zadecydować kto wygra wybory, nagle okazuje się, że ma on więcej wspólnego z Trzakowskim niż z Dudą według nich XDDDD AHAHAHAH
Jak wam nie jest wstyd!

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #bosak #bekazlewactwa #bekazneuropy #4konserwy #polityka
Pobierz c.....t - I co teraz? XDDDDD Taki hejt był na Pana Krzysztofa Bosaka, tyle tęczowych ...
źródło: comment_1593417266FiDW8HOa436b0wiDYjwNR1.jpg
  • 73
Taki hejt był na Pana Krzysztofa Bosaka, tyle tęczowych wylewało cały swój jad na tego człowieka.


@crest: akurat jestem bliżej "tęczowych" niż prawicy, ale Bosak na swoje poparcie mocno zasłużył. Mocno odszedł od skrajnej prawicy, by ten wynik uzyskać. 5 lat temu jechali na hejcie do gejów, teraz Bosak używa sprytnego wykrętu: "Nie mam nic do gejów, ale hetero nie mogą mieć mniejszych praw niż homo" Bardzo dobrze wypada w debatach,
czy był taki hejt? Wejdź sobie w pierwszego lepszego @Print_Screen tęczowego profil i na wpisy... faktycznie co drugi wpis o Bosaku to nic ( ͡ ͜ʖ ͡)


@crest: na prawicy i na lewicy są oszołomy, ale co oni mnie obchodzą. Bosak popiera związki partnerskie więc nie widzę powodu by ktokolwiek z tęczowych go krytykował o ile nie jest idiotą ;)
zobacz od 9:25
h.....6 - > czy był taki hejt? Wejdź sobie w pierwszego lepszego @Print_Screen tęczow...
@crest: te wszystkie wojenki teraz pięknie prezentują jak PiSowi udało się dojść do władzy absolutnej. Skłócił wszystkich między sobą by nikt mu nie był mu w stanie zagrozić. Każdy jest zajęty urojonymi walkami między sobą. Tak się kreci politykę. Chapeau bas