Wpis z mikrobloga

Wykopywac znalezisko. Rozumiem wszystko - nawet te filmy rezyserowane od Kruszwila i innych typow co robia kontent pod dzieci, ale takie walenie w #!$%@? na lajwie i robienie w #!$%@? widzow, to jest cios ponizej pasa. Nie dziwie sie, ze yt shore sie odcina od Ferrariego, wiadomo ze wszyscy tam dzialaja glownie pod kase, ale to jak on to robi perfidnie to sie rzygac chce.

https://www.wykop.pl/link/5576983/hit-obserwowani-tv-jest-rezyserowane-wyciek-z-prywatnego-live/

#danielmagical #patostreamy #youtube #amadeuszferrari #obserwowani #famemma
  • 10
takie walenie w #!$%@? na lajwie i robienie w #!$%@? widzow, to jest cios ponizej pasa.


@bartexx96: SERIO WIERZYLES, ZE RATAJ OSWIADCZY SIE MALUBIE NA STRIMIE? :D JAK ON JEJ W OGOLE NIE ZNA? :P WYJAL JAKIS GOWNO PIERSCIONEK OD CHINCZYKA ZA 5 ZL, MALUBA UDAWALA ZSZKOKOWANA I MUSIALA NA CHWILE WYJSC A NORAS SIE SPRZECIWIL I TO WIDZOWIE MIELI ZDECYDOWAC KOGO POSLUBI ATENCJUSZKA MALUBA?! :D TRZEBA BYC IDIOTA BY LYKNAC
chodzi o to że w końcu wyciekło jak przyznaje się do żebrania o kase


@adelek192: przeciez on juz dawno temu powiedzial, ze przyznaje sie do zebrania o kase. on ma rysy i geny cyganskie - nie wiem czy to zauwazyles. jest nauczony tylko klamac, krasc i zebrac jak typowy cygan. SPOJRZ NA JEGO OJCA I ZOBACZYSZ TO SAMO W JEGO KRWII - ZWYKLY CYGAN I NIC WIECEJ. tacy ludzie nie pracuja!
@narkoman_wsiun: Policja to akurat nie ustawka, mieli nawet streama na insta z radiowozu. Wlasnie ten wjazd policji pewnie zmusil ich do takiego zebrania i wyludzania kasy od dzieciaczkow. Ja im grosza nie wyslalem i nie wysle, ogladalem w czasie tego projektu to 2 razy - akurat wbilem wczoraj w momencie jak byl spam na czacie, zeby odpalic obserwowani tv rezysrowane. Odpalilem i po prostu nie moglem jednoczesnie ze smiechu i z
jest tam tez niestety duzo osob DOROSLYCH, ktory im naiwnie wysylaja siano, a nie wiedza jak sa robieni w #!$%@?.


@bartexx96: jakim to przegrywem zyciowym trzeba byc, by jako dorosly wysylac im siano :D ja po prostu nie moge z tych glupich polaczkow. teraz juz na 100% wiem, ze wybory wygra DUDA, skoro takich idiotow mamy w kraju :D