Wpis z mikrobloga

Jakiś wyciek PISowskich trolli, którzy bredzą, że głosowali na Bosaka i teraz na Dudę. Żaden ogarnięty wyborca Konfederacji nie zagłosuje na socjalistyczną partię, która w dodatku zwalczała Konfę jak największego robaka przez 2 lata.
Poza tym w interesie Konfy nie jest silny PiS, a bardziej #!$%@? pomiędzy KO-PiSem i zgarnianie zmęczonego tym elektoratu.

Nikt mnie nie przekona, że ogarnięty wyborca Konfederacji zagłosuje na Dudę, to niemożliwe. Ja na pewno nie. Nieważny głos albo Trzask.

#wybory #polityka
  • 36
Żaden ogarnięty wyborca Konfederacji nie zagłosuje na socjalistyczną partię, która w dodatku zwalczała Konfę jak największego robaka przez 2 lata.


@Finleyek: czyli na PO też nie głosują. Hmmm ciekawe jak to wpłynie na wyniki wyborów w drugiej turze.
@JestemPrzegrany: Tbh dla mnie ze strony PO było bardziej ignorowanie, a PiS uruchomił machinę medialną, która ich po prostu zwalczała. Największym #!$%@? był ten sondaż dzień przed wyborami, których ich nie uwzględnił, a oni weszli do sejmu.
@Linijkarz_z_Lotusa: Typ udaje wolnościowca i teraz jeszcze śmie pisać że gospodarczo mają po drodze z konfą, PO to taka dziwka stojąca pod latarnią, stara, każdy ją zna i wie że nic ciekawego nie ma do zaoferowania ale ta i tak zaczepia dalej, troche inaczej przypudrowana ale to ta sama dziwka, gdyby mogli dziś wygrać wybory prezentując program wyborczy będący całkowitą sprzecznością ich obecnego to zrobiliby to.
Żaden ogarnięty wyborca Konfederacji nie zagłosuje na socjalistyczną partię, która w dodatku zwalczała Konfę jak największego robaka przez 2 lata.


@Finleyek: Platforma też miała w tej fali oszczerstw spory udział. Był Trzaskowski nazywający idących w MN per "faszyści", był Budka życzący 4,98% Konfederacji w parlamentarnych...

Obie partie tak mocno poszły w tworzenie dwubiegunowego obrazu sceny politycznej, że obie teraz wyglądają idiotycznie próbując "naciągnąć się" pod inny elektorat.

Może to będzie lekcja