Wpis z mikrobloga

Jakiś wyciek PISowskich trolli, którzy bredzą, że głosowali na Bosaka i teraz na Dudę. Żaden ogarnięty wyborca Konfederacji nie zagłosuje na socjalistyczną partię, która w dodatku zwalczała Konfę jak największego robaka przez 2 lata.
Poza tym w interesie Konfy nie jest silny PiS, a bardziej #!$%@? pomiędzy KO-PiSem i zgarnianie zmęczonego tym elektoratu.

Nikt mnie nie przekona, że ogarnięty wyborca Konfederacji zagłosuje na Dudę, to niemożliwe. Ja na pewno nie. Nieważny głos albo Trzask.

#wybory #polityka
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Finleyek: Problemem jest to że Trzaskowski chyba obiecuje ten socjal utrzymać. A światopogladowo wiadomo do czego konfie jest bliżej

@Linijkarz_z_Lotusa: akurat światopogląd konfederacji to najgorsze co im się przytrafiło :/
  • Odpowiedz
@Finleyek: zagłosuje.
Sam znam kilka takich osób z tej bardziej narodowej strony konfy.
Nie każdy głosujący na konfę robił to przez względy gospodarcze, znaczna większość to były względy ideologiczne.
  • Odpowiedz
Jakiś wyciek PISowskich trolli, którzy bredzą, że głosowali na Bosaka i teraz na Dudę. Żaden ogarnięty wyborca Konfederacji nie zagłosuje na socjalistyczną partię, która w dodatku zwalczała Konfę jak największego robaka przez 2 lata.


@Finleyek: jakbyś nie starał się zakłamywać rzeczywistości, prawda jest taka, że lwia część wyborców konfederacji nie ma żadnego pojęcia o kwestiach gospodarczych, a najważniejszą kwestią jest dla nich lgbt porywające katolickie dzieci
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Skoro Dudzie "pomagam" nie głosując, kiedy ma przewagę to im bardziej ta przewaga będzie malała tym mniej będę "pomagał" Dudzie aż do punktu krytycznego kiedy będę mieli po 50% i wraz ze wzrostem poparcia na Trzaskowskiego mój nieważny głos będzie negatywnie działał na wynik Dudy.

W skrócie: jeśli nie głosuję to minimalnie zwiększam polaryzację wyniku.
  • Odpowiedz