Wpis z mikrobloga

Apel do wyborców Konfederacji.
Wiem, że dla wielu z Was pis-po jedno zło. Ale proszę, nie dajcie się nabrać na puste frazesy Dudy, który Was mieszał z błotem przez całą kampanię, a teraz zgrywa dobrego wujka, który w żywe oczy kłamie twierdząc, że on i Bosak mają wiele cech wspólnych. To tania zagrywka na zdobycie głosów w drugiej turze. Przemyślcie to, serio.

Mam też słówko dla wyborców Kosiniaka. Duda w dupie ma polską wieś, służbę zdrowia i studentów. Jedyne co go łączy z rolnikami to podobne kompetencje do zarządzania państwem (bez obrazy). A służby zdrowia nie ma zamiaru doinwestować, lepiej rozdać socjal bombelkowe milion+ żeby każdy patus miał na żubra.

Miłego wieczoru!

#wybory #wyboryprezydenckie2020 #bosak #konfederacja #kosiniakkamysz #rolnictwo #polityka
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mmenelica: nie mów mi co mam robić, nigdy nie zagłosuje na kogoś z bandy PO, ponieważ po prostu pamiętam lata 2007-2015, pamiętam też policyjne bandyctwo i bezkarność na MN, dziwnym trafem od 2015 co roku jest spokojnie.
  • Odpowiedz
czuje się obrażony, że ktoś śmie śmieć, że zagłosuję na Dudę. Nie pójdę wcale, nie zamierzam głosować na mniejsze zło

@maestrozo: Brak głosu to głos na Dudę.
  • Odpowiedz
@mmenelica: Najbardziej irytuje mnie rozmawianie o poglądach Dudy. Przecież on nie ma swoich poglądów. Wszystko co mówi i robi wychodzi od jego doradców od PR, i poleceń Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
@Hound bo jest najbardziej liberalna gospodarczo spośród wszystkich opcji. Ustalmy, że chodzi o konfederacje, a nie jedynie Bosaka w tych wyborach. Konfederacja ma wiele odłamów, jak narodowi socjaliści od Winnickiego, ale i ludzie np. od Mentzena
  • Odpowiedz
@Hound nie do mnie pytanie, ale wydaje mi się, że znam odpowiedź.

To, że konfederacja nie jest wolnościowa we wszystkim nie zmienia faktu, że i tak jest w tej chwili najbardziej wolnościowym ugrupowaniem na polskiej scenie politycznej.
  • Odpowiedz
@WykopekzDonbasu: To pisz, że chodzi ci o liberalizm gospodarczy, a nie jakąś wolnościowość, bo robisz ludziom papkę z mózgu. Konfederacja to skrajny reżim obyczajowy połączony z niskimi podatkami, o ile budżet nie jebnie przy próbie balansowania go przez Mentzena jak już zostanie ministrem finansów.

@Hlautameki: Sprytne. W ten sposób można nawet najbardziej zamordystyczne poglądy przedstawiać jako wolnościowe, wystarczy dorzucić do nich tylko jeden wolnościowy postulat.
  • Odpowiedz