Wpis z mikrobloga

@Raisei-chan:

Nazywanie ludzi mieszkających w miastach powiatowych biedą umysłową jest krzywdzące i prowadzi do jeszcze większej polaryzacji - i tym samym do jeszcze większego wyniku PiSu w wyborach.


@Snuffkin: ale głaskanie ich i dawanie jeszcze większych socjalnych benefitów, albo chwalenie ich, w "szczytnym celu" aby nie robić "dalszych gorszących podziałów" - do czego prowadzi? Do jeszcze większego wyniku PiS, który im te rzeczy zapewnia... xdd

#!$%@?ć to powinno się takich
@V_I_B_E_S: no wiem, jestem z zachodniej, nie pisałem nigdy, że ze wshcodniej. Po prostu pisałem, że pozbywanie się jakichkolwiek terenów przez Polskę jest totalnie wbrew jej interesom, a takie pomysły są infantylne i antypolskie
@Raisei-chan: byłoby świetnie. zrobić Polskę Zachodnią liberalną i Polskę Wschodnią konserwatywną. mielibyśmy w końcu dwa kraje polskojęzyczne, więc przeprowadzka do innego kraju nie powinna nastręczać problemów
@Raisei-chan: Mam rodzine w polsce B i naprawde sie im nie dziwie bo taka 13 emerytura duzo zmienia w tej bidzie, to starzy ludzie co cale zycie ciezko harowali, ukonczona tylko podstawówka, nie znaja ekonomii i nie rozumieja tego ze im sie zabiera 700 zeby dac 500, oni widza ze im ktos dal 500 i to jest namacalne i sie liczy dla nich.
@KentoIma: marzy mi się fizyczny podział granic na polskę A i B jak mapa wyborów się rozkłada tak od 30 lat to czemu by tego nie zrobić skoro to benefituje wszystkim? wtedy by było cacy a polska B by miała swój cumbrain katostan ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Raisei-chan: to najlepsze wyjscie