Wpis z mikrobloga

@Raisei-chan: we, bo ci wyjebię i nawet na płeć nie spojrzę. Cała rodzina z Bieszczad i żadne na Dudę nie głosowało. Super #!$%@?, mam doświadczać ostracyzmu, bo urodziłem w przepięknym miejscu. Co ja ci poradzę, że reszta to debile? Siądz sobie na kołek osikowy czy coś.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Snuffkin: @Snuffkin: Co prawda przy okazji głosując na *** twoi koledzy z zadupia rozmontowują nam demokrację, no ale ważne że jakaś pipidówa na Lubelszczyźnie ma nowy chodnik (co prawda pewnie za dotacje tej złej, lewackiej Unii, ale niepodobna o tym wspominać). A, no i tych z warszawki boli dupa, największe osiągnięcie polskiej biedy umysłowej ze ściany wschodniej.
  • Odpowiedz
@svickova: co ty za głupoty gadasz xdd Pis wybrało większość powiatów, nie tylko w Polace B, a na Podlasiu PO miało podobne poparcie jak na zachodzie Polski. Gościu w komentarzu na górze podlinkował mapkę z rozkładem głosów. A tak #!$%@?ąc od tego, tacy ludzie jak ty są najgorsi, pseudointeligenci, którzy myślą, że jak zagłosują na PO to wielce oświeceni i lepsi od zaścianku. Te partie to jest jedna i ta sama
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaven: to po cholerę podział na kraje? Czy to nie leciało jakoś tak że podobna kultura, podobne wartości, podobne interesy?
Not o teraz mi powiedz na jaką cholerę w tym samym państwie mają się męczyć ludzie którzy chcą aborcji na życzenie i tacy którzy chcą za nią karać więzieniem, tacy którzy chcą małżeństw dla gejów i tacy którzy chcą rządu klęczącego w kościele itd itd.
Powinny być dwie Polski. Paszport przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pedroo: Tak, dokładnie to samo, to PO podporządkowało władze sądowniczą ustawodawczej, podcierało się konstytucją, wprowadziło multum populistycznych programów socjalnych, zmieniło telewizję publiczną w tv korea, dobiło trybunał konstytucyjny, skonfliktowało się z EU, etc. A, nie, czekaj...
Idź być symetrystą gdzie indziej, bo nikt, kto nie patrzy na politykę przez pryzmat memów, tego nie kupi.
  • Odpowiedz
@Levieush: no tak jest, dziad jeszcze komentowal polska pilke jaka jest chjowa, ojciec komentowal, syn komentowal i wnuczek bedzie komentowal. a oni zawsze ze bedzie reorganizacja itp itd
tu nic sie nie zmienia, ci co byli to beda
  • Odpowiedz
mapa wyborów się rozkłada tak od 30 lat


@Raisei-chan: nieprawda, to jest zbyt posunięta generalizacja. Duże miasta głosują jak A, miejscowości powiatowe i wsie głosują na B. Zobacz sobie statystyki. Dużo więcej jest miast w Polsce A niż w Polsce B. Ale z tym podziałem to jest chory pomysł.
  • Odpowiedz