Wpis z mikrobloga

@zasadzka01: Tak sobie z ciekawości zaglądnąłem na wiki i jest tam napisane, że Cisna to najmniej ludna gmina wiejska w całej Polsce. A więc pod pewnymi względami jak najbardziej jest to #!$%@?ów.
  • Odpowiedz
  • 12
@Otter jesienne wybory zbiegły się w czasie z UltraMaratonem Bieszczadzkim, który miał bazę właśnie w Cisnej. Połącz fakty ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Byłem tam w tamtym roku na rajdzie konnym. Piękne mam wspomnienia. Trzeciego dnia, o 8 rano dołączył do nas ułan. O 10 był już nawalony, zajechał koniem na czyjaś prywatną posesję, zsiadł i powiedział, że dalej nie jedzie. Odjeżdżając słyszeliśmy tylko jak kłóci się z właścicielem posesji, który #!$%@? go za parkowanie konia pod oknem.

Ps Na rajd przyjechał razem z żoną. Wyjechali tego samego dnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Otter jesienne wybory zbiegły się w czasie z UltraMaratonem Bieszczadzkim, który miał bazę właśnie w Cisnej. Połącz fakty ¯\(ツ)/¯


@faramka: nie bardzo rozumiem co to ma do ogólnej sytuacji, w maju 2015 też był jesienny Ultramaraton Bieszczadzki? Wtedy w pierwszej turze wygrał tam Komorowski, a w drugiej był bodajże prawie remis na kilka głosów. Powodem, jak pisali inni, są właśnie dobrze oceniane władze samorządowe z PO i ogólnie całoroczni
  • Odpowiedz