Wpis z mikrobloga

Mireczki #telefony ,
#virginmobile zdezaktywowało mi numer telefonu bez wcześniejszego powiadomienia. Numer tzw. "leżący", ale ważny. Rozumiem, że dałem ciała i że nie muszą mi przypominać, ale fajnie byłoby dostać wcześniej jakiś SMS czy coś.
W BOKu mówią, że za dwa lata wróci do puli numerów i będzie można próbować.

Czy to standard wszędzie, tzn. w #plus #tmobile #orange #play #vikingmobile #premiummobile #njumobile #a2mobile i innych?
@VirginMobilePL ?
  • 20
@Matpiotr: telefon leżał, od czasu do czasu zerkałem czy nie przychodzą jakieś SMSy albo telefony. I nagle (pewnie nie nagle, ale dla mnie tak :) ) - zdezaktywowany :)
@npwjsn teoretycznie jest szansa bo ten numer nie znika i dalej jest u określonego oparatora, ale muszą być chęci i możliwości, jak operator nie przewidział takiej opcji w systemie to nikt nie będzie się starał i próbował.
@zaradny_dynda_raz: nie, beton. Napisałem wobec tego do VM, żeby jak najszybciej zwolnili numer i umówiłem się w punkcie T-Mobile (oryginalny operator), że będą monitorować numer i jak tylko się zwolni (pismo chyba dało rezultat, zwolnili w 2-3 miesiące) to wezmę na niego najniższy abonament (na kartę się nie da). Poboli 2 lata i przestanie, trudno