Wpis z mikrobloga

@plusbear: Ja nigdy nie uwierzę ze jest to 100% bezpieczne i jak ktoś dużo jeździ nigdy mu nie wystrzeli... skoro nawet w aucie zdarza sie ze wypadnie raz na ruski rok. Kiedyś radziłem sobie tak ze miałem plecak na baku z przejrzysta kieszonka i tam wkładałem telefon i odpalałem co potrzebne No ale bardzo upierdliwe było schylanie głowy i mino wszystko dość niebezpieczne.
  • Odpowiedz
@plusbear: te wszystkie x-grip podobno porządnie trzymają fona, mają dodatkowo gumkę, którą nakładasz na krawędzie fona, by mieć pewność, że nie wyleci. Luczynowi chyba kiedyś fon wypadł, ale on raczej na szybko, źle go umieścił w uchwycie więc raczej nie martwiłbym się o to czy fon wypadnie. Większym zmartwieniem mogą być głosy niektórych ludzi, że od drgań np. soczewka w fonie im się odkleiła, jeden pisał o 2 fonach danej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@plusbear: jeśli masz uchwyt schowany za kokpitem, to na pewno nic się nie stanie, brat ma na sportsterze zamontowanego xgripa i też nigdy nie narzekał
  • Odpowiedz
Ja nigdy nie uwierzę ze jest to 100% bezpieczne i jak ktoś dużo jeździ nigdy mu nie wystrzeli...


@calkowitybrakrozumu: to nie jest kwestia wiary
albo jesteś ograniczony manualnie i zwyczajnie źle/niedokładnie w pośpiechu ten telefon założysz, albo zrobisz to porządnie i nic nie wypadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawie 12kkm zrobiłem z takim i incydentów dosłownie 0.
  • Odpowiedz
@plusbear: ja bym w żadna tanizne nie szedł.. po co sie denerwować i 2 razy kupować .

Od 2 lat mam uchwyt SP Connect z obudową do telefonu. Zamontowany na nakedzie. Trzyma stabilnie, nawet podczas bardzo szybkiej jazdy
  • Odpowiedz