Wpis z mikrobloga

Jeszcze reportażu nie oglądałem, ale ja tam Suszkowi ufam jak większość pelikanów. Tak, wszyscy na pewno byli podstawieni. Już widzę jak reporterzy narażaliby się na przegrany pozew cywilny i wręcz ośmieszenie samego programu xD

Ta giełda to jeden wielki wał, i nie piszę tego z zazdrości. Zasłaniają się śmiesznymi procedurami AML, robią ludziom problemy z kilkuset złotowymi wpłatami, gdzie na zagranicznych giełdach obracasz setkami tysięcy złotych i nikt nie będzie miał z tym problemu. Tfu na januszy, jak chcecie korzystać z tej śmiesznej giełdy, mając do dyspozycji Krakena czy Bitstampa to nawet mi was nie żal. Tylko nie płaczcie potem że robią wam test ze znajomości blockchaina xD

#bitcoin #bitbay
  • 12
@wyk00p: trudno się z tobą nie zgodzić, januszowa giełda, korzystam z wielu giełd bo też trochę je testuje ale nigdy nie zakładałem konta na tej januszowej giełdzie, zawsze czuje wstręt przed tą giełdą gdy przewija się jakieś info o niej, prezes mówiący publicznie że na jego giełdzie bitcoin jest bezpieczniejszy niż na moim trezor portfelu... ()

Krakena czy Bitstampa

Bardzo dobry wybór, ścisła światowa czołówka, profesjonalne giełdy.
@CrashBack: Bitstamp jest prawdopodobnie najbardziej regulowana gielda w krypto.
Kraken jest w stanach tam tez sa spore regulacje ale jest to raczej luzniejsza gielda pod tym katem, taki zloty srodek.

Mex to dziki zachod pod tym katem i KYC to kwestia tego roku badz nastepnego, patrzac na to ze szukali ludzi od KYC do pracy.
@Dorodny_Wieprz: jeśli miałbym wybierać po między krakenem a bitstamp to wybrał bym bitstamp bo nie jest to amerykańska giełda. Obie są bardzo dobre.

@CrashBack: wrzuciłem kiedyś wpis kto dokładnie za jaką giełdą stoi (kilka giełd z czołówki), powiązania z grupami przestęmpczymi to mocno dyskusyjny temat, w przypadku bitbay na tę chwilę prawdopodobnie parasol ochronny spadł i tylko dlatego opinia publiczna miała okazję dowiedzieć się o jakichkolwiek powiązaniach tej giełdy z
@wyk00p: @plaisant: weźcie chłopy pod uwagę, ze nie wszyscy są w stanie ogarnąć zagraniczne giełdy. Bariera językowa, to najważniejsze, przyjmują pln to dwa- ja wiem, co za problem? ale tak, to jest problem dla wielu i trzecia rzecz, myślenie typu- jak cos spieprzę, to zadzwonię, albo napisze maila i sie dogadam, a na zagranicznej nawet jak ogarnę jak tego używać, to w wypadku konieczności kontaktu z supportem leże i kwiczę.
@Artic: Niezły jest binance jeśli chodzi o jakość i prowizje, opłaca się tam handlować, suport nigdy nie kuleje jednak do binance podchodziłbym z ostrożnością, to chinczyki a i krypto im portafili ukraść. Do tradowania i trzymania tam większych sum moim zdaniem zbyt ryzykownie ale jak najbardziej opłaca się tam handlować.
@Ecooo: wiem ale dali się okraść, jeśli jakimś cudem to się powtórzy na większą skalę. Wiesz, takie tematy zawsze tworzą negatywne skojarzenia na przyszłość i człowiek broniąc się staje się ostrożniejszy w stosunku do takiej giełdy. Chce podkreślić że w mojej opinii jest to bardzo dobra giełda. Jeśli jesteś w świecie krypto i słyszysz negatywne opinie o giełdzie bitbay często to nie dajesz im szansy współpracy z tobą, to proste.