Wpis z mikrobloga

nie rozumiem jednej rzeczy, większość z tego co widzę doczepiła się do Ferrariego o to że tam za małolata zeznawał w sprawie ,co jest chyba rozsądną rzeczą, jeżeli groziło mu niebezpieczeństwo to zachował się jak należy, dodatkowo każdy zgrywa w tych czasach prawilniaka, a rower by takiemu zawineli to na drugi dzień sam by zeznawał.
#amadeuszferrari #obserwowani #patostreamy #youtube #famemma
  • 19
  • Odpowiedz
@maciejbak90: Gural czy to ty?

Ferrari to Farmazon. Ludzie bardziej mają beke z tego, że zgrywa kozaka, opowiada niestworzone historie ilu to już ludziom szczęki połamał a póki co przegrał dwie z trzech walk. Wygrał tylko z menelem i ćpunem.
Podziwiam jego psychofanow takich jak ty. Macie ostro skorbione mózgi.
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx: to niezły Gural :D za to ty, biorąc to co mówi na poważnie jesteś prze inteligentnym kozakiem, chyba rozumiesz pojęcie "show" robienie czegoś pod publike, czy nie bardzo ? :D nikogo nie bronie i nie jestem nikogo fanem, tylko mam swoje zdanie na ten temat, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@maciejbak90: właśnie to miałem na myśli...
Jego widzowie są tak głupi i mają tak niskie IQ, że wierzą w każde jego słowo :-)
Nawet gdyby ferrari na żywo zesral się w majtki, a potem by powiedział, że zrobił to celowo żeby było "show" to ty byś w to uwierzył :-)
Zwykły manipulator i kłamczuszek.

Wtavaj tam synku na czat YouTube.
  • Odpowiedz
@xxTymczasoweKontoxx: ale ja nie powiedziałem że wierze w jego słowa , zdaje sobie sprawę, że typ robi różne rzeczy tylko po to by było o nim głośno i tyle, chyba zdajesz sobie sprawę z tego że kontrowersją najłatwiej jest narobić szumu oraz się wybić.
  • Odpowiedz
@PioruN_9 w moim wpisie głównie chodziło mi, że dziwi mnie zachowanie niektórych osób, które nie są żadnymi prawilniakami, a takich właśnie ze siebie robią, zarzucając coś komuś a samo robiąc to samo(hipokryzja) co do Ferrariego to nie znam go osobiście, wiec się nie wypowiadam na temat tego jaki jest. Czy jest kozakiem ? Tak rzeczywiście siebie przedstawiał, mówiąc w wywiadzie że łamał czaszki, ale widzisz gdyby nie ten wywiad czy pare innych
  • Odpowiedz
@maciejbak90:Jest prawda w tym co piszesz ale spójrz jak się zachował w stosunku do Dawida (brata mahonka) Nie chciał go na projekt bo nie miał dawid pieniędzy no #!$%@? takie zachowanie się tępi i pluje na takich. Mam nadzieję że karma go jeszcze kiedyś zje i ludzie się od niego odwrócą Miłego!
  • Odpowiedz
Po drugie wziął jakieś patusiary które nie mają pieniędzy i nic nie włożyli w ten projekt bo jak wiadomo Rodzice Amadeusza rodzice wynajmują chatę a jego wytłumaczenie jest zbędne :)
  • Odpowiedz