Wpis z mikrobloga

Plan 5-miesięczny Kryptonim "Chad" czyli od failed normika do Chada
Dzień siedemdziesiąty czwarty
Rzuciłem w #!$%@? palenie e-papierosa, dziś mija miesiąc odkąd postanowiłem że nie będę jarał tego gówna. Jeśli chodzi o inne postępy to coraz mniej masturbuję się, praktycznie wcale choć zdarzają mi się upadki.
W przeciągu ostatniego miesiąca może zwaliłem konia 4-5 razy co jak na mnie, nałogowego walikonia który trzepał kapucyna nieprzerwanie od października 2008 roku jest sporym sukcesem. Długa droga mnie czeka bo żeby zażegnać kilkanaście lat walenia konia potrzeba sporo czasu. Nie czuję jakoś znacząco żeby brak walenia konia coś zmienił, może czuję się bardziej "pełny" sił witalnych i energii, takie trochę uczucie jak bycie na pompie po treningu siłowym tylko trochę jednak inne ale jest to chyba tylko efekt placebo.
Staram się dużo oddychać świeżym powietrzem i nie siedzieć zbyt długo w internecie, czytam książki i systematycznie ćwiczę, mimo że jeszcze nie zebrałem się na powrót na siłownię i sztuki walki ale to jest tylko kwestia czasu.
Finansowo dobrze się trzymam, staram się odkładać miesięcznie jakieś 1500/2000 zł na czarą godzinę, zabezpieczam się na gorsze czasy a jak mi smutno to otwieram apkę bankową i patrzę na hajs który do tej pory udało mi się uzbierać. Nie jestem zbyt wymagający w utrzymaniu zwłaszcza że w poprzednim roku #!$%@?łem hajs na rzeczy które rzeczywiście mi były potrzebne oraz zachcianki które chciałem zrealizować. Obecnie jestem już zaspokojony a że jestem z natury typowym Krakusem to nie #!$%@? obecnie hajsu na prawo i lewo, tylko trzymam i na niego patrzę.
#wychodzimyzprzegrywu #chad #rozwojosobisty #nofapchallenge
  • 6