Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Szczerze poza szpeceniem okolicy to nie wiem. Może jakieś akcje się tam odbywają, darcie mordy itp. Albo jakieś apele. Nie wiem, nigdy nie mieszkałem w takim miejscu ale jakoś nie zrobiło to na mnie pozytywnego wrażenia. Zaraz przy areszcie są też jakieś bloki małe, towarzystwo takie sobie tam siedziało jak byłem.
Ale poważnie, jak jesteś z wwy to podjedź tam i zobacz. Może akurat tobie to nie będzie przeszkadzało.
  • Odpowiedz
wręcz przeciwnie, bo masz większą powierzchnię mniej więcej w tej samej cenie


@Marek1991: tak tak, a teraz wejdź na olx trójmiasto i poproszę większą powierzchnię w tej samej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ja w takim mieszkam z niebieskim. Generalnie wiele zależy (jak i wszędzie) od sąsiedztwa czyli kwestii na którą nje masz większego wpływu, a nawet nie tyle od sąsiedztwa ogólnie co od ludzi za ścianą. Samo życie i mieszkanie w takim miejscu mnie osobiście odpowiada, masz jakby ni, było dom, ogródek, swoją małą przestrzeń, masz kilka poziomów a nie wszystko w jednym miejscu. Fajnie jest znaleźć bliźniak gdzieś na uboczu bo
  • Odpowiedz
@Marek1991: aha, Kobyłka xD Nie bez powodu napisałem trójmiasto a nie wieś 20km od trójmiasta
a swoją drogą nie wiem czym te "segmenty" różnią się od bloku? Brak sąsiada nad nami to chyba jedyna różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Segment" to jeszcze gorzej niż szeregowiec
a i lepiej się wczytać jak ta powierzchnia została wyliczona.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Sranie w banie z wypopkami którzy mieszkają w „apartamencie” 50m2 lub willi w polu z prl. Mieszkałam w szeregowcu, co prawda na końcu więc sąsiad z jednej strony i nie ma porównania z mieszkaniem. Przede wszystkim masz normalny dom z normalnym metrażem, a nie kurnik no i jest ogródek, wada oczywiście taka że nie mieszkasz na odludziu i musisz się z tym liczyć np.nie nakuźwiasz muzy na cały regulator dzień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: propo ciszy, to w domie szeregowym w którym mam okazję teraz mieszkać, najbardziej zakłóca ciszę dziecko z domu wolnostojącego, stykajacego się działką z domami szeregowymi. Stąd jeśli nie wybudujemy sie daleko od innych domów to sasiedzi mają duże znaczenie, niezależnie od typu domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: daj sobie spokój. Płacisz jak za dom, a żyjesz gorzej, niż w bloku. Nie zwracaj uwagi na wizualizacje, tylko przejedź się na takie osiedle. Zobaczysz absurdalnie wąskie uliczki, pełno samochodów, których nie ma już gdzie parkować i sąsiadów zaglądających sobie do talerza. I do tego te "ogródki" - grilla nie zrobisz, bo sąsiadka ma pranie wywieszone, imprezy też nie, bo hałas niesie się jak w bloku.
  • Odpowiedz