Wpis z mikrobloga

Fascynowanie się menelem podkreśla Wasze #!$%@?. Nie wiem skąd tutaj nagle tyle fanów NOWEGO szczochopijano i co takiego ma w sobie że ma taką oglądalność. Poza filmikami ze szkolnej nie jest nawet warty uwagi. Zwykły statyw który porzucił okuratny content robienia burdy w pociągu i siania żenady w każdym miejscu którym się znajdzie na rzecz jeszcze większej żenady jaka jest jego błędne przekonanie że jest wielką gwiazdą internetu która ma za sobą rzeszę fanów i z penisami w dłoniach wyczekują na te kulinarne gnioty czy inne let's play'e. Facet jest spóźniony jakieś 30 lat. Pozdrawiam widzów okuratnych, sprawiedliwych, rzetelnych i tak dalej


#kononowicz #patostreamy
  • 24
@xVortx: Ja z kolei wchodzac na wykop wyciagam tylko jeden wniosek - że nie ma tutaj sensu dyskutowac obiektywnie, o ile jest sens w ogole dyskutowac na jakikolwiek temat. na filmach menel ma 70% lapek w gore, a slawek 95% w dol, a tutaj ankiety wygrywa slawek. Nie mowie ze to zle czy dobrze, mowie tylko ze jeden fan menela najprawdopodobniej zostanie zjechany przez 10 kont zwiazanych z centaurem
@xVortx: Nie, nie był byś aż tak popularny jak Jarek, gdyż nie umiesz, w przeciwieństwie do niego, spieniężyć sukcesu. A co do tego, co było kiedyś. Równie dobrze, mogę nie traktować cię poważnie, bo kiedyś defekowałeś do pieluch. Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr.
@ryba9: Jaki sukces? Prawie 100k subów, 2,5 mln miesiecznie odsłon. Hobby, podróże, gry i zabawy a w dodatku ciekawe wywiady i rozmowy. A co tydzień nawet znajduje czas na luźne rozmowy z widzami/fanami na lajtach. To jest sukces.