Wpis z mikrobloga

@keane: Czemu miałabym nie? Jest umiarkowany, bezpartyjny, dobrze przygotowany i ma podobne wartosci co ja? Na Bosaka nie mogę, bo to zamordysta, Biedroń nic ciekawego oprocx związków homo nie ma, Duda to nie człowiek, tylko długopis chorego człowieka, a Trzaskowski jest z PO i dopiero teraz dal swój program. Kamysz chce waloryzacji 500+, tym mi podpadł.
Jeszcze Tanajno po AMA mnie przekonał i się zastanawiam
@B0hnna bo to wersja beta dudy. Sam się zaorał swoim ama. Nie będę się rozpisywał znowu na ten temat. W skrócie: gość jest niepoważny i zasłania się ekspertami jak duda. Wygłasza populizmy o współpracy, na każde poważniejsze pytanie ma jedną odpowiedź - trzeba będzie usiąść i o tym porozmawiać. Będzie kolejną marionetką, która będzie robić to, co mu eksperci karzą. Oderwany jest od rzeczywistości z tymi swoimi poglądami. Obiecuje jedno, chwilę później
@keane: nie będą go oceniała po ama na wykopie. bo widziałam jego przemówienia na fb. Nie widzę nic złego w pytaniu do ekspertów. Mówił o marihuanie. Jeśli sie ja zalegalizujemy, trzeba zmienić szereg innych praw(np. dystrybucja, produkcja, prowadzenie pojazdu). Łatwo powiedzieć, jestem za. Akyrat kazdy kandydat jest kderwany od rzeczywistości. Obiecują jakby to byly wyboru do sejmu i senatu, a prezydent az tyle nie moze. Raczej go wybiorę, bo jest zrównoważony.
zasłania się ekspertami


@keane: To mówi o nim że właśnie jest poważny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kim sie ma zasłaniać? Debilami? Czy powinien być sam omnibusem w każdym temacie? Na tym polega dobra władza żeby słuchać doradców z danych dziedzin

na każde poważniejsze pytanie ma jedną odpowiedź - trzeba będzie usiąść i o tym porozmawiać


@keane: Skoro problem jest jak piszesz poważny to to właśnie trzeba
@B0hnna nie kupuję go. Tanajno jako prezydenta kompletnie sobie nie wyobrażam. Nie ta liga. Choć częściowo z jego poglądami się zgadzam i latarnik przy którymś moim podejściu wskazał mi przy nim aż 70%, co mnie zdziwiło.
Gdybym mógł to Żółtek, ale nie miałem czasu za bardzo i nie zdążyłem złożyć wniosku o wpis na listę wyborców, a na tą chwilę nie mam możliwości ruchu do miejsca zamieszkania