Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mam problem typu #pocztapolska #poczta
Często sprawdzam trackingi swoich przesyłek, dlatego zdziwiło mnie to, że listonosz podjął moją przesyłkę po godzinie 19, a następnie oznaczył jako dostarczoną koło 20:30. Oczywiście w skrzynce pusto, tak jak i następnego dnia, dlatego poszłam na pocztę łaskawie zapytać co się tutaj wydarzyło. Wyjątkowo miła Pani odpowiedziała że u nich widnieje jako "do ponownego doręczenia" i powinnam ją mieć do piątku, ale jeśli jej nie dostanę, mam zgłosić się w poniedziałek z samego rana, kiedy listonosz powinien być w placówce, ale coś czuję że to może być ściema. Dziś piątek, a w skrzynce hula wiatr. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację? Nie był to wartościowy przedmiot, no ale wiecie, wolałabym go jednak dostać ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie
heksametylenotriperoksydiamina - Mirki i Mirabelki, mam problem typu #pocztapolska #p...

źródło: comment_1593173027nZTppKaRjRby5YRzWm6rBL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@glassmice: cool story: sytuacja co prawda tyczy się kurierów DPD dobre 10 lat temu, ale chłopaki mieli płacone od próby doręczenia, pracowałem w firmie która była zarejestrowana po jednej stronie miasta, a biura miała po drugiej stronie miasta (ten sam kod pocztowy/małe miasto). Kurier zawsze przywoził paczkę do biura i zaznaczał że dostarczył do siedziby z adnotacją, że z biura odesłano go do siedziby. Twierdził, że lepiej na tym wychodził
  • Odpowiedz
@glassmice: przed pandemią nie miałam problemów, miałam fajną placówkę która działała tak jak należało i nagle z dupy przesyłkę miała mi "doręczać" inna poczta (o czym nie wiedziałam nawet, bo nie zamawiam super często). Więc brałam pocztę w założeniu że będą mi ją dostarczać z tej pierwotnej placówki, no ale życie jest jakie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Niles: nadal to brzmi lepiej niż
  • Odpowiedz