Wpis z mikrobloga

MIrcy powiedzcie czy ja ma zbyt wysokie wymagania czy co? Nie chcąć się wpakować na minę zleciłem wyszukanie BIMMER CHECK BMW E60/61 w kwocie do 31k Podałem minmalne wymagania czyli 3.0d automat, mpakiet,kierownica sportowa,fotele komforty headup,pdc,drewniane dekory,szyberdach no i rocznik min 2006 w odpowiedzi dostałem że mam zbyt skromny budżet(°° .To ile ja mam przeznaczyć na 14letnie auto 50k?Jak już nawet F10 można kupić biedną wersję za 40k(_ )
#bmw
  • 18
@kipowrot: Wkurza fakt jak na grupach na fb ludzie się chwalą żę perełki za 18tyś kupują bo E60 to przecież stary "sztrucel"Trochę się mija z celem dawać więcej za tak stare auto choć klasy premium( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mireczek98: Wiem że nie będzie cie satysfakcjonowała moja odpowiedź ale zrezygnuj z BMW, ja też byłem na kupnie samochodu, miałem podobą kwotę do przeznaczenia, jednak po przeglądnięciu wszystkich ofert BMW i Audi stwierdziłem, że nie opłaca się kupować marki premium. Jestem osobą pragmatyczną więc po co wydawać więcej za coś co można mieć taniej, dlatego wybór padł na Citroena C5 z roku 2012, wersja praktycznie #!$%@? na full brakuje kamerki cofania
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mireczek98: XD napisałeś praktycznie full wyposażenie i tylko 31k i się coorwa dziwisz że nic nie znaleźli? Gościu, co z tego że to auto ma 14 lat jak komfortem jazdy zabija większość nowszych aut i będzie jeszcze to długo robiło. Za 31k z takim wyposażeniem jakie sobie życzysz to tylko jakaś Dacię znajdziesz.
@Mireczek98: Przede wszystkim to jestem w posiadaniu citroena od 3 tygodni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do kosztów utrzymania to nie mam jeszcze doświadczenia, ale wszyscy twierdzą, że są niskie, dlatego też zdecydowałem się na niego. Zawieszenie powinno być bezawaryjne pod warunkiem, że dba się o nie w odpowiedni sposób, pewnie trzeba będzie znaleźć jakiegoś szpeca od takiego zawieszenia i jechać do niego raz na rok. Mam
@wxx71: Gościu to co podałem to jest takie przyzwoite wyposażenie nie mówiąc o innych Active Steering ,Dynamic Drive , Line assist Komforty wentylowane z masażami i pompowane boczki, aktywny tempomat Night Vision, Xenon Dynamic Dostęp komfortowy czy Webasto i wiele innych a co maja powiedzieć ludzie co za 20k mają większe wymagania?.No i weź miej jeszcze na jakiś serwis po zakupie zaplać firmie co znajdzie ubezpiecz i wgl ( ͡°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mireczek98: mpakiet, headup, fotele sporty zawsze mają pompowane boczki. może jeszcze z masażem i wentylowane xD i największy diesel? To nie jest normalne wyposażenie tylko topowe i rzadka kombinacja. Head upa już ciężko znaleźć a ty chcesz quasi full wypasa za 30k.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mireczek98: no nie 30k. Te auta trzymają cenę, mimo że mają złą sławę. Za taki zestaw co ty masz to minimum 40k jak nie ciutke więcej. Za 31k to możesz kupić sobie 3er w full wypasie bo tam opcji było stosunkowo do 5er bardzo mało.